Skocz do zawartości
Forum

Nic mi nie wychodzi


Gość I am different

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I am different

Każdego dnia, stawiając pierwszy krok na ziemi, przegrywam. Nie mam siły czekać na kolejny dzień, nic mi nie wychodzi, a samotność wśród ludzi coraz silniej zaciska pętlę na szyi.. 4 lata wstecz, wszystko wyglądało inaczej. A później ruszyło, zaczynając się walić dzień po dniu.. W dodatku te koszmarne huśtawki nastrojów, strasznie nasilają się.

&client=mv-google&gl=PL&hl=pl
Odnośnik do komentarza

Kontaktowałeś się z jakimś terapeutą? Ewentualnie rozmawiałeś z kimś dla Ciebie bliskim kto w chociażby najmniejszym stopniu umiałby Ci pomóc? Lub chociażby wysłuchać? Myślę, że to pierwszy krok do jakiegoś małego sukcesu. Wiem jak to brzmi, strasznie banalnie ale mam podobnie, do tego męczę się z bulimią więc w 100% rozumiem jak może być Ci ciężko.
Jeśli masz taką możliwość skontaktuj się z jakimś terapeutą. Może to jakoś Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza

I am different, ile masz lat? Co robisz na co dzień? Dlaczego oceniasz się tak bardzo krytycznie? Czy masz kogoś, na kim mógłbyś polegać? Przez Internet nie jestem w stanie Cię zdiagnozować, ale Twój wpis to wołanie o pomoc. Zachęcam Cię do skorzystania ze wsparcia, jakie oferują psychologowie pod darmowym telefonem zaufania dla dorosłych nr 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html). Pozwól sobie pomóc i rozważ konsultację u lekarza psychiatry!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...