Skocz do zawartości
Forum

Moje życie...


Gość hank.m

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się tak jak bym moje życie skończyło mi się. Nie mam pomysłu na przyszłość. Straciłem pracę, tracę też każdą część mojego życia. Nie wiem co mam robić. Może faktycznie jestem głupi. Ciągle kręci mi się w głowie.

Odnośnik do komentarza
Gość milka miśka

poszukaj pracy ,straciłeś pracę dlatego nie czujesz sie bezpiecznie
ja jak przez jakiś czas byłam bez pacy czułam sie strasznie ,nie miałam poczucia bezpieczeństwa,
cały czas szukaj pracy aż znajdziesz ,czujemy się ważni przydatni i potrzebni kiedy mamy pracę

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilaaa22

Nie załamuj się!! To że masz teraz zły czas to nie znaczy że to będzie trwało całe życie. Ja po rozstaniu z chłopakiem otarlam się o depresję, bo też straciłam pracę, on mnie zdradził i mnóstwo innych spraw. Ale stanelam na nogi, właśnie powiedziałam sobie ze będę mieć o wiele lepsza pracę, poznam super faceta i będę szczęśliwa, on mi tego nie zepsuje. A już trafiłam nadzieję.. Ale powoli realizuje swój plan.. I praca znała się i to lepsza od poprzedniej tylko poszukiwania trochę trwały. Ale poddawać się tylko że coś wymaga czasu? Przecież czas kiedyś upłynie..

Odnośnik do komentarza

Tak, ale jak sie nie zalamywac skoro wszyscy sa przeciw mnie. Wszystko idzie pod gore, mieszka z ojcem ktorego codziennie coraz bardziej nienawidze. Mam juz dosc zycia. Dzis dam sobie spokoj z tym wszystkim. Szansy dla mnie juz nie ma pozostla tylko smierc.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za troskę i za zgłoszenie na policję mojego wpisu, dziękuję też osobie, która jest największą ... która stworzyła mi problem i straciłem przez nią mnóstwo czasu. Dzięki Tobie jeszcze bardziej mój stan się pogorszył, mam nadzieję że jesteś ... zadowolona z siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...