Skocz do zawartości
Forum

Seks w dni płodne a ryzyko ciąży


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. współżyłam ze swoim narzeczonym w dni płodne, okres spóznił mi się 3 dni ale jest inny niż zawsze jest to plamienie bez żadnych skrzepów. Temperatura utrzymuje mi się 37,2 przeważnie mam 36,6 w czasie miesiączki. Czy jest możliwość że jestem w ciąży??

Odnośnik do komentarza

Czy podczas współżycia w dni płodne nastąpił wytrysk do pochwy? To podstawowa informacja... Jeśli tak- możesz być w ciąży, jeśli nie to nie...
Jeśli okres mimo wszystko jest tak obfity jak zazwyczaj i nie są to same plamienia (skąpe) to najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży, ale wykonaj test ciążowy dla pewności.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że podczas ciąży niektóre kobiety zauważają u siebie plamienie w czasie mniej więcej przypadającym na okres (jednak powinno być ono odmienne od okresu- mniej obfite) to jest możliwość, że jesteś w ciąży. Minęło już pewnie 14 dni od stosunku, więc najlepszym rozwiązaniem będzie test ciążowy. Możesz dać potem znać, jaki wynik, aby można się było czegoś dowiedzieć na przyszłość o objawach.

Odnośnik do komentarza

Witam, w 2 dzień płodny kochalismy sie z moim nazeczonym do końca. Wiem ze nie da sie od razu zaplodnic kobiety poniewaz nie jedna para stara sie o dzidziusia długi czas. Moje pytanie brzmi czy jest jakas szansa że moglam zajść w ciążę cykle mam co 28 dni. Z tym ze kilka razy probowalismy i sie nie udawalo. Oraz dlaczego po stosunku na drugi dzień mam brak sluzu? Dlaczego jest sucho? Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...