Skocz do zawartości
Forum

Różowa wydzielina


Gość martadd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martadd

Witam, z wyniku cytologii wyszedł stan zapalny, ginekolog przepisał mi Arilin Rapid - globulki dopochwowe,zaaplikowałam je, gdy skończyła mi się miesiączka, od wtorku pojawia się lekko różowa wydzielina w niewielkiej ilości. Co to moża oznaczać??

Odnośnik do komentarza

Witam. O czym mozr świadczyc rózowe plamienie po miesiaczce.? Od roku przyjmuje antykoncepcje Levomine,w tym miesiacu miesiaczkr dostalam juz jak mialam jeszcze 3 tabletki do konca blistra,i miesiaczka trwala równe 7dni,po czym pojawilo sie rozowe plamienie. Przy antykoncepcji dostawalam okres zawsze 4dnia przerwy,i okres trwal 4dni. Rok temu przeszlam operacje wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika i od tamtej pory przyjmuje Levomine.

Odnośnik do komentarza

Witam chciałam spytać stosuję antykoncepcję hormonalną moje drugie opakowanie elin skończyłam je w tamtym tygodniu w poniedziałek.Wystąpiło krwawienie z odstawienia 3 dni .Wykonałam test ciążowy dziś rano 14 dnia po stosunku wyszedł negatywnie mocz pobrany z rana.Chciałam spytać czy należy powtórzyć test jeszcze czy spokojnie mogę rozpocząć nowe opakowanie tabletek.Zaznaczę że to był mój pierwszy raz i mam obawy.

Odnośnik do komentarza

Tabletki antykoncepcyjne są dość skuteczną metodą antykoncepcji. Przy prawidłowym stosowaniu procentowo dają ~99.7% skuteczności.
Jeśli krwawienie z odstawienia wystąpiło a do tego test wyszedł negatywny to spokojnie można zacząć kolejne opakowanie.
Jeśli jednak masz wątpliwości udaj sie do lekarza ginekologa, żadne samobadanie nie zastąpi wizyty u lekarza :)

Lew nigdy nie słucha owiec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...