Skocz do zawartości
Forum

dziwne samopoczucie


Gość aneczek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem od roku... w zeszlym roku zastanawialam sie przez okolo nad sensem zycia, zaniedbalam sie, nie mialam ochoty na NIC.teraz zauwazyla poprawe, nie zastanawiam sie juz tak bardzo nad tym, jednak gdy przychodza mi takie mysli, jest ze mna troche gorzej juz, ostatnio meczy mnie problem rozmowy z druga osoba, boje sie, ze nie bede miala co do powiedzenia, ze bede miala pustke w glowie, takie uczucie mam tez teraz, jakiejs pustki, czesto tez zastanawiam sie nad tym skad od ludzi biora sie te wszystkie (madre, dlugie wypowiedzi) jak to jest... coraz czesciej tez izoluje sie od ludzi... czy jestem sama sobie w stanie pomoc? czego to sa objawy?

Odnośnik do komentarza

Witaj aneczek!

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Być może Twoje pogarszające się samopoczucie to zwiastun jakiejś choroby, np. depresji. Niewykluczone też, że jest to zwykły kryzys emocjonalny, przysłowiowy "dołek", który minie, ale potrzebujesz czasu i wsparcia. Jeśli masz problemy, porozmawiaj na ten temat z kimś, komu ufasz, np. z przyjaciółką, mamą. Nie zamykaj się w sobie, nie unikaj towarzystwa. Możesz też rozważyć konsultację psychologiczną. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość space_ship

może to wypalenie umysłowe?
u mnie jest podobnie z tą różnicą, że przyczyną jest moja praca - bodajże będzie niedługo 4 lata mojej pracy w teatrze, od rana do wieczora, weekendy, skoncentrowanie na gestach, mimice, doborze słów. czyli takie życie "pod publikę", w którym mnie samej - tej prawdziwej - dawno już nie ma.

życie to jeden wielki teatr, jaką maskę dziś przywdziejesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...