Skocz do zawartości
Forum

Wieczne bole glowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Od roku czasu w dzień w dzień boli mnie głowa. Nie daję juz z tym poprostu rady. Tylko mnie odsyłają od lekarza do lekarza juz mam ich dosyć. Próbuję wszystkiego ale juz mam dosyć tej walki poddaje się. Mam dosyć leków. Co robic? Lecze się na depresje padaczkę ataki paniki ogólnie fobia spoleczna. Zadko gdzies wychodzę bo się odechciewa wszystkiego. Byly próby sam. Pobyty w szpitalach. Ja juz nie daje rady. Lekarze sami nie wiedza skąd ten bol. Robię wszystko co mi mówią ale ja juz nie daje rady. Nawet zaprzestałam brać leki przeciwbólowe bo i tak one nie działają. Budzę się rano i ból. Juz mam dość. Zadko kiedy mnie nie boli. A leki biorę to: Neurotop aposentra i polsen. Zastanawiam się czy ich nie odstawić. Bo juz nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza

Miałam wszystkie możliwe robione badania i wszystko w normie.Czasem slysze ze ja sobie wmawiam ze mnie boli ale ja nie wmawiam i nie udaje. Nawet rano po obudzeniu to nie zdaze sobie wmówić ze boli. Poprostu boli i juz. Czuje się wtedy jakbym była po mega imprezie. Do psychiatry i terapeuty chodzę. Nawet laryngologicznie bylam badana i wszystko ok. Zatoki czyste. Nie którzy mówią ze to bole napięciowe ale sama juz nie wiem. Chciałabym znac przyczynę swojej bólu ale lekarze chyba juz są bezradni. Nawet na pasazyty miałam robione badania i zdrowa. Takze niby ze glowa czysta tylko skąd ten bol.

Odnośnik do komentarza

Lek antydepresyjny powinnien pomóc w bolach głowy, zapewne są to bóle nerwicowe /napięciowe. Mnie też bolała głowa codziennie przez kilka miesięcy i antydepresant z czasem pomógł, ale musialam czekac na poprawę kilka miesięcy. Lekarz psychiatra powiedział, ze wszystkie objawy powinny ustąpić, także bóle i zawroty głowy, a także inne dolegliwości towarzyszące nerwicy czy depresji. oprócz tego także psychoterapia jest ważna..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...