Skocz do zawartości
Forum

Jak dalej żyć?


Gość aim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i ciągle zastanawiam się dlaczego nie jestem szczęśliwa. Rozpamiętuję błędy, które wydarzyły się wiele lat temu. Ale to nie jest najgorsze. Byłam ostatnio na imprezie. Był alkohol i te sprawy. Szybko się upiłam i straciłam świadomość. Nie pamiętam nic z tego wieczoru. Rano obudziłam się i dowiedziałam, że wzięłam narkotyki... Zrobiłam coś wbrew sobie. Zawsze byłam temu strasznie przeciwna. Nie mam pojęcia co mnie do tego skłoniło. Mam teraz ciężki okres w życiu, ale to głównie przez stres, a takiego zwrotu akcji w życiu bym się nie spodziewała. Czuję się okropnie. Mam straszne wyrzuty sumienia i nie wiem co mam robić. Wiem, że już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy, ale sam fakt, że mogłam zrobić coś tak okropnego mnie zadręcza...

Odnośnik do komentarza

aim, czasu nie cofniesz, dlatego nie ma sensu, byś zadręczała się tym, co się stało. Upiłaś się, straciłaś nad sobą kontrolę, wzięłaś narkotyki. Stało się! Trudno! Wyciągnij wnioski na przyszłość, by nie popełniać takich samych błędów. Samokrytyka jest potrzebna, ale już zbyt silne poczucie winy czasem może być bardzo destrukcyjne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...