Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz u psychologa.


Gość tomyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem dosyć młoda i ide do psychologa dzieciecego .Chciałabym napisac caly moj problem na kartce i dac (bardzo wstyd mi o tym gadac), ale nie wiem czy konieczne nie jest mówienie, bo podobno psycholog odbierze to jako strach a to nie jest dobre, lub w ogole wyjde na idiotkę.:/ Boje sie tez, ze nie da mi dokonczyc (jesli juz wyjdzie tak, ze bede musiala mowic) lub zle mnie zrozumie.. Aha i jeszcze - jak powiedziec rodzicom, ze chce isc do psychologa? Boje sie, ze beda mnie wypytywac lub uznaja to za glupote, bo nie powinnam sie niczym martwic i nie zauwazyli ze cos ze mna zle :( Badzo tego potrzebuje, wolalabym powiedziec o tym komus, kto mnie nie zna a jednoczesnie moge mu zaufac, czyli psycholog, ale moi rodzice prawdopodobnie tego nie zrozumieją....

Odnośnik do komentarza

tomyyy, jeśli masz jakieś problemy, o których chciałabyś porozmawiać z kimś obiektywnym, neutralnym, jak najbardziej możesz skorzystać z pomocy psychologa - dziecięcego, szkolnego. Jeśli boisz się, że o czymś zapomnisz albo zostaniesz źle zrozumiana, możesz spisać sobie wszystko wcześniej na kartce. Jak najbardziej możesz to przeczytać w gabinecie psychologa. Nie martw się na zapas. Głowa do góry i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...