Skocz do zawartości
Forum

Pojechałam z depresją i fobia społeczna do rodziny - długie


Gość Liliaa765431444

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Liliaa765431444

Nie mam komu się wygadać, smutno m i zle ze sobą. .Czasem mam dziwne uczucie jak się budzę ze nadal jestem w Poslce a nie tu za granicą. .Nigdy nie byłam tak daleko ...Nir potrafię sie cieszyć z tego co mnie spotkalo,zachowuje sie jakbym znala to miejsce od dawna a nic mnie nie wzrusza, mimo ze jest naprawdę ładnie czuję sie obojętna nie potrafię czerpać radości. Rodzina pewnie myśli że mi tu źle ;( ja porostu mam taką osobowoś jestem malomowna i zamknięta w sobie na cztery spusty. Z odziną prawie nie rozmawiam- pesze się odpowiadam tylko zdawkowo..Nawet jestem nieśmiała w stosunku do mokrej dwa lata młodszej kuzynki. .Unikam dzieci drugiej ciotki bo tez się wstydzę ich i nie wiem o czym gadac , moja mowa i mimika twarzy jest sztywna i powazna nie potrafię sie wyluzować. Nie ma ze mną tenatow do rozmowy, wygladam na znudzona..

Nie potrafię korzystać z szansy ktora mnie spotkala,izoluje się od ludzi..Często chowam sie tu w swoim pokoju wole to niż towarzystwo rodziny czy kogokolwiek. .Sa dla mnej bardzo dobrzy mimo to Odpycham ich nieświadomie. .Nie .Nie umiem porozumieć się z ludźmi.

.. Ciocia uczy mnie by utrzymywać kontakt wzrokowy z nią i innymi ludźmi do tej pory nie potrafię przełamać sie i patrzeć w oczy. .Jestem powolna i flegmatyczna nawet do sprzątania soe nie nadaje bo wszystko robię tak powoli..Mam nerwowe nieśmiałe ruchy i poważna i speszoną mimike twarzy. .

. Mowie cichym glosem i zachowuje sie jak nieśmiała 5latka a nie 20 letnia dziewczyna. Jestem wycofana społecznie często nie wiem co mówię co się dzieje. .Mam problemy z elastycznym myśleniem czuję się jak uposledzona ;( wstydzę się ludzi..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...