Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę dogadać się z siostrą


Gość Danuta718

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta718

Jakiś czas temu pisałam o problemach z siostrą. Niestety mimo szczerych chęci nie potrafię się z nią porozumieć :(. Ciąłe próby rozmowy z nią nie przynoszą żadnych rezultatów. Jak tylko zaczynam dłuższą rozmowę ona ucieka do swojego pokoju i tam pisze na Facebooku z nowo poznanymi osobami i się skarży na nas. Każdy wg. niej jest zły, wszystko co powiemy przekręca a ostatnio zauważyłam że nawet osobom z otoczenia (np. kierowcom w busach) strasznie się skarży. Nie wiem wprawdzie co mówi ale z tego jak się do mnie czy do siostrzenicy odnoszą (córka wspomnianej siostry- do niej wcale się nawet nie odzywają). Nie wiem już co robić, wszelkie próby dotarcia do niej spalają na panewce, a niepokoi mnie zwłaszcza fakt, że obgaduje własną córkę. Chyba nie rozumie tego że tak naprawdę to szkodzi sobie samej bo to w końcu świadczy o niej, jak tą córkę wychowuje. A jeszcze nieraz zaobserwowałam że w niektórych sytuacjach zamiast wyrazić skruchę czy jakieś nawet zawstydzenie ona po prostu się śmieje co dodatkowo mnie drażni choć ostatnio częściej udaje mi się zapanować nad sobą. Nie wiem już co robić. Coraz częściej przez jej chwiejne nastroje sama łapię depresję, choć na krótko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...