Skocz do zawartości
Forum

Jak rozpoznać prawdziwą wielką miłość?


Gość melisandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość melisandra

Jestem po uszy zakochana w pewnym chłopaku mam 25 lat i nigdy tak tego nie czułam. Zastanawiam się czy on to odwzajemnie i czuje tak jak ja, co prawda mówi, że bardzo mnie kocha. Niestety jednak czasem czuje, że jestem w nieszcześliwej miłości, bo ja mu bardzo okazuje swą miłość, a on jest wobec mnie nieraz zimny i oschły, oszczedza mi w słowach, ale widzę, że cieszy się na mój widok, że bardzo tęskni, że jestem ważna dla niego, ale ja pragnę miłości romantycznej, w której mój wybranek będzie mi to okazywał tak żebym czuła się kochana, bo obecny chłopak nie okazuje za bardzo uczuc. Przytula mnie i całuje, ale też nie mg czasem z nim normalnie porozmawiac bo sb nieraz żartuje mowie mu cos poważnego, a on zaczyna sie smiac i przekształcać na żart mimo, ze tego nie lubie, ale on sie wypiera, że taki juz jest, a ja czuje sie nieszczesliwa, bo ciagle sie martwie, ze on nie kocha mnie jak ja go i moze mnie zostawic dla innej.. A powiedzial mi raz, ze nie wie czy mógłby zakochac sie w innej, a przeciez kochający chłopak nigdy by tak nie powiedzial, bo odpowiedź jest oczywista. Spędzamy ze sb dużo czasu, ciągle go męcze o spotkania i to ja chce wszystkiego pierwsza. Jestem praktycznie na każde jego zawolanie i tylko czekam aż wróci z pracy by z nim porozmawiać przez tel lub się spotkać, bo nie mieszkamy razem, a on na wszystko wypiera się zmeczeniem i pracą. Jak ja mam to rozumieć, czy on mnie wgl kocha?

Odnośnik do komentarza

melisandra, kobiety i mężczyźni różnią się - także jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Niektórzy mężczyźni są naprawdę bardzo powściągliwi i nie chcą pokazać, co tak naprawdę czują. Być może Twój chłopak bardzo Cię kocha, ale nie potrzebuje nieustannie o tym mówić, przytulać Cię czy całować. Zastanów się, czy czujesz się przez niego szanowana? Czy czujesz się przy nim bezpieczna? Czy chłopak daje Ci wsparcie i pomaga Ci w trudnych chwilach? Czy zawsze możesz na niego liczyć? Czy jako pierwszego prosisz go o pomoc? Nie bądź wiecznie uwieszoną na ramieniu chłopaka dziewczyną żebrzącą o miłość. W ten sposób możesz go tylko do siebie zniechęcić. Dajcie sobie odrobinę przestrzeni i luzu. Naprawdę taki oddech jest potrzebny, by się nie udusić tą wzajemną miłością. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
melisandra, kobiety i mężczyźni różnią się - także jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Niektórzy mężczyźni są naprawdę bardzo powściągliwi i nie chcą pokazać, co tak naprawdę czują. Być może Twój chłopak bardzo Cię kocha, ale nie potrzebuje nieustannie o tym mówić, przytulać Cię czy całować. Zastanów się, czy czujesz się przez niego szanowana? Czy czujesz się przy nim bezpieczna? Czy chłopak daje Ci wsparcie i pomaga Ci w trudnych chwilach? Czy zawsze możesz na niego liczyć? Czy jako pierwszego prosisz go o pomoc? Nie bądź wiecznie uwieszoną na ramieniu chłopaka dziewczyną żebrzącą o miłość. W ten sposób możesz go tylko do siebie zniechęcić. Dajcie sobie odrobinę przestrzeni i luzu. Naprawdę taki oddech jest potrzebny, by się nie udusić tą wzajemną miłością. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Heh to ja jako facet miałem to samo co ta dziewczyna, nie wiem czy to jest jakas cecha psychiczna czy niedojzalosc emocjonalna , ale wszyscy mi mowia ze taki nadmiar uczuc, ze strony faceta jest zalosny, i to ostatnie wbilo mi takiego klina, ze sam juz nie wiem co jest ze mna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...