Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie Marihuany/ Problem z psychika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat od 7 lat palilem marihuane z wiekszymi i i mniejszymi przerwami ostatni rok palilem prawie co dziennie az wkoncu przyszedl taki dzien ze poprostu mnie to znudzilo po raz kolejny wiec postanowilem odstawic niemajac pojecia o jakichkolwiek skutkach ubocznych minely 2 tygodnie od odstawienia pojawil sie lek niewiem przed czym w takim stopniu ze az musialem sie polozyc i po chwili przeszlo zapomnialem o tym na 2 dzien udalem sie do pracy wypilem kawe i znow pojawil sie lek i strach strasznie dziwnie sie czulem caly czas nastroj mi sie wahal pocilem sie trwalo tak 2 dni nie potrafilem spac pocilem sie w nocy mialem duzo mysli w glowie, udalem sie do psychiatry on troche mnie uspokojil powiedzial ze to sa objawy odstawienia i nie nadaje sie to do leczenia w moim stopniu tylko do obserwacji, rowniez powiedzial ze ma to jakis zwiazek ze stresem w pracy , pracuje po 16 godzin dziennie prowadze samochod, poszedlem na l4 zaczelem sie nawet czuc lepiej juz potrafilem zasnac nawet ebz tabletek poszedlem znow do pracy i zaczelo sie to samo znow niemoglem spac nastepnej nocy gdzie wzielem tabletke nawet mi nie pomogla dostalem drgawek w nocy, znow poszedłem na l4 do dzis jestem na l4 z dnia na dzien sie poprawialo juz niemialem wahania nastroju wychodzilem na dwor z koelgami to zapominalem o tym co mnie meczy i czulem sie normalnie czulem ze wracam do formy dzis mija ogolnie miesiac i 12 dni jak nie pale ani nie zazywam zadnych srodkow kilka dni temu dostrzeglem u siebie ze jak z kims rozmawiam to najpierw mowie to zdanie w myslach potem mowie naglos ( nie zawsze tak jest ) proboje przewidziec co dana osoba do mnie powie i mowie sobie to w myslach i jeszcze mam 1 problem mianowice jak ktos cos do mnie mowi to powtarzam to w myslach czy jak slysze w telewizji tak samo powtarzam ostatnie slowa w myslach, jak slucham piosenke to powtarzam tekst piosenki. Prosilbym o jakakolwiek odpowiedz co to moze byc staram sie nie nakrecac ale jest ciezko 30 czerwca mam wiztye w pzp . wiec cierpliwie

Odnośnik do komentarza

Piotr12344, podejrzewam, że lekarz, u którego byłeś, ma rację. Twoje objawy to objawy odstawienia. Paliłeś marihuanę kilka lat, więc teraz ograniczenie substancji psychoaktywnej skutkuje nieprzyjemnymi dolegliwościami ze strony organizmu i psychiki. Musisz to przeczekać. Dolegliwości z czasem powinny minąć. Warunek jest jeden - nie możesz wrócić do marihuany. Konieczna jest abstynencja od palenia. Czekaj cierpliwie do wizyty w poradni zdrowia psychicznego. Wierzę, że specjalista pomoże Ci uwolnić się z uzależniania. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...