Skocz do zawartości
Forum

Jak mam dalej żyć?


Gość lurator

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat(prawie 17) i chodzę do technikum informatycznego. I tu pojawia się problem. Otóż nie potrafię odnaleźć się w szkole. Nie jestem zbyt lubiany bo nie palę i nie piję (teraz chyba tylko to się liczy) i także nie pomagam na sprawdzianach. W dodatku mam problemy z zawieraniem nowych znajomości. Od gimnazjum ciągnie się za mną olbrzymia samokrytyka.
Od początku edukacji (czyli od szkoły podstawowej) ciągną się za mną myśli samobójcze. Nie ma dnia w którym nie myślałbym co mogę z sobą zrobić. Kilka razy chciałem skoczyć z mostu(ale zabrakło mi odwagi), wbiec na jezdnie pod nadjeżdżający samochód(kierowca zdążył wyhamować), a także o podcięciu sobie żył(także zabrakło mi odwagi). Kiedyś chodziłem do psychologa szkolnego z powodu sprawy o cyberprzemoc(byłem ofiarą) jednak uciekałem od dalszych spotkań(byłem tylko na trzech). Jedyne co trzyma mnie jeszcze przy życiu to znajomi z internetu(tylko oni mi zostają). To oni powiedzieli mi bym udał się po poradę. W życiu realnym uciekam od ludzi, ciężko jest mi się wypowiedzieć(kilka razy zostałem wyśmiany że się jąkam a nie dali mi dojść do słowa)
Nie daje już rady funkcjonować dlatego piszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...