Skocz do zawartości
Forum

co mi jest?


Gość Rafal25

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje się w domu jak obcy, mam 25 lat, nie potrafie się odeazwać do mamy jak jesteśmy w jedym pomieszczeniu, moglibyśmy siedzieć 5 godzin w jedynm pokoju i nic bym nie powiedział. Jeszcze tak nie było bo po najwięcej 5 min do 10 uciekam(wychodze) bo nie wytrzymuje napięcia. Mam kołowrotek w głowie co do mojej tożsamości kim a może czym ja jestem. Codziennie od momentu jak tylko wstane z łóżka czuje napięcie w głowie,czasem nawet śpie do godz 12 lub 13 i wstaje z ciężką głową i patrze, że spałem 12 godzin a czuje się wogóle niewyspany i tylko likwiduje to napięcie takimi małymi rzeczami jak jedna, druga, trzecia kawa, co dwie godziny papieros chociaż kiedy pale czuje się z tym źle i pale jakby na siłe a po paru godzinach znowu czuje że musze zapalić. Z niczy nie moge się utorzsamić, czuje się jak robot jak widze w lustrze siebie to czuje jak by ta postać to była inną osobą(zaniedbaną z twarzą zniszczoną,,wysuszoną) a ja to ja. Jedną czynnością przy której splywał na mnie spokuj jest picie alkoholu. Od zeszłego roku zacząłem każdy wieczór spędzać lekko się upijając bo nigdy nie piłem więcej na raz jak 100-200ml wódki oglądając wkółko te same filmy które oglądałem rok, pół roku temu, miesiąc temu i od 4 lat tak w kółko każdy wieczór. Moja głowa jest tak zapchana myslami, że od 4 lat przeczytałem mase różnych informacji, różnej wiedzy i nic z tego nie pamiętam tak jakby w moja głowa była tak zapchana, że nie ma w niej miejsca na nic więcej.
Nawt jak pisze to teraz to czuje się jak robot i się zastanawiam po każdym zdaniu czy pisać czy nie i masuje skronie żeby poczuć jasnośc umysłu a nie czuje jakby mój umysł był cały w szlamie, nie moge wstac i poczuć że żyje i kim jestem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...