Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wszystko mnie Wku..ia ?


Gość RRKW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu dręczy mnie pewien problem... Wszystko mnie za przeproszeniem mocno wku..., przede wszystkim ludzie i ich podejście do życia, problemów i świata. Mam wrażenie, że otaczają mnie sami debile, zawistni,zazdrośni i chamscy. Gdzie tkwi problem ? Może jestem burakiem nie lubiącym nikogo ? Proszę nie pisać, żebym udał się do psychologa czy psychiatry bo też uważam, że nic nowego mi nie powiedzą. Liczę na pomoc i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

RRKW, by skutecznie Ci pomóc, najpierw trzeba znaleźć źródło Twojego łatwego wpadania w gniew i irytację. Powodów może być wiele, np. zmęczenie, stres, niewyspanie, niedobór jakichś mikroelementów. By się wewnętrznie uspokoić i ukoić zmysły, możesz stosować techniki relaksacyjne, techniki oddechowe, trening autogenny, słuchać muzyki relaksacyjnej itp. Są to jednak tylko doraźne metody na złagodzenie stresu. Może warto na początek zrobić przynajmniej podstawowe wyniki badań, by sprawdzić, czy ze strony organizmu wszystko jest w porządku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

RRKW ja też mam ten sam problem :). Jednak zauważyłam że najczęściej tak się zdarza jak wcale nie śpię czyli na przykład dziś i się dodatk0wo stresuję (też dziś) gdy na przykład boję się że znów nie zasnę (czyli błędne koło) :P. Dla pewności sprawdź poziom magnezu ponieważ on odpowiada właśnie za stres. I pewnie z mojej strony zabrzmi to jak kpina ponieważ sama nie radzę sobie z tym :D ale jak masz stresujące sytuacje to postaraj sam je rozwiązać skoro nie wierzysz w lekarzy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...