Skocz do zawartości
Forum

izotek, brak oznak okresu, ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Na temat, uprawialiśmy z dziewczyna seks analny, z wytryskiem wewnątrz, pierwsze zdarzenie miało miejsce w okres, drugie i trzecie w wypadające dni nie płodne. Zaś 4 raz robiliśmy to w prezerwatywie. Moja dziewczyna ma regularny okres. Bierze lek izotek od około 2 mscy, ostatnią mieszaczkę miała bardzo dziwną trwała aż 8 dni po pierwszym "razie" na drugi dzień i przez kolejny tydzień miała kłucie w podbrzuszu ustało ale kolejny tydzień było jej" nie dobrze "ale też w końcu ustało . Teraz okres powinien nastąpić dokładnie 11.06 żadnych oznak nie daje, że to się zdarzy i jestem pewny ze nie dostanie tego okresu, moja kobieta się odchudza, stosuje dietę schudła około 3-4 kg nie wiem dokładnie. Nie wiem czy coś nie wyciekło podczas tych stosunków, nie mam żadnej pewności, powiedzcie mi jakie są szanse, że jest w ciąży wiem ze nie powinienem pisać na forum i że to dziecinne ale bije się z myślami nie wiem co robić. Nie chce zeby była w ciąży, ale jeśli to się zdarzy to najważniejsze będzie zdrowie dziecka które przez ten lek może urodzić się CHORE . POMOCY BŁAGAM ! :(

Odnośnik do komentarza
Gość Claudiaaa000

Ile macie lat? 13? 15? Jak dziewica może zajść w ciążę? To NIEMOŻLIWE.
A nawiasem mówiąc musielibyście mieć ogromnego pecha, żeby doszło do zapłodnienia przy stosunku analnym w prezerwatywie (oczywiście w sytuacji gdyby kobieta nie była dziewicą i faktycznie coś by się dostało do pochwy).
Reasumując, Twoja dziewczyna na pewno nie jest w ciąży, opóźnienie okresu może być skutkiem odchudzania, zmiany pogody, stresu i wielu innych czynników.
Polecam najpierw edukację w kontaktach damsko-męskich przed rozpoczęciem współżycia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...