Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po stosunku a ryzyko ciąży


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu współżyłam z chłopakiem , bardzo krótko to trawo. Twierdzi , że nie '' zalał '' mnie dlatego zastanawiam się czy może dojść do zapłodnienia. Od 3 dni boli mnie brzuch , dziś miałam biegunkę i wymiotowałam żółcią. Do tego piecze mnie lekko w przełyku. Do okresu mam 5 dni. A może to stres wywołany nie chciana ciaza ? Pomocy. Nie chce być jeszcze matką , nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Kukułkaa

Stres może wywołać takie objawy. Ponadto biegunka nie jest objawem ciąży, a jej pierwsze symptomy, takie jak np. nudności pojawiają się dopiero około 4-6 tygodni po zapłodnieniu. Zatem poczekaj spokojnie na okres, a jeśli się nie pojawi, to wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam sprawa wygląda tak doszlo do stotunku z dziewczyna w prezerwatywie nic sie z nia nie stalo nie pekla wszystko bylo w porzadku jednak przedtem poszedlem zalozyc prezerwatywe do lazienki i wrocilem spowrotem i polozylem sie z prezerwatywa w majtkach a tam byl plyn prawdopodobnie preejakulacyjny po parunastu minutach byl stosunek i tu moje pytanie czy ryzyko ciazy jest wysokie ? Prosze o odpowiedz nie ukrywam ze sie martwie

Odnośnik do komentarza

witam, jestem 10 mc po porodzie kochałam się z mężem dzień po miesiączce. Miesiączkę mam co 30-32 dni. Tydzień po współżyciu boli mnie podbrzusze, zaznaczę że karmię piersią sporadycznie "(prawie wcale). Chciałabym się dowiedzieć czy możliwym by było żebym była w ciąży. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ma taki problem gdyz spoznia mi sie okres juz 10 dni. Ni mam zadnyh objawow ani ciazy ani tego ze okres mialby przyjsc jeszcze kilka dni temu bolaly mnie piersi lecz to juz ustalo. Wspolzylism z chlopakiem 31.10 i 15.11, planowan miesiaczka miala byc 25.11 Zawsz sie zabezpieczalismy, prezerwatywa nie pekla.O31 raczej sie nie obwwiam, lecz 15 to teoretycznie dzien nieplodny juz po owulacji lecz przy moim 33 dniowym cyklu moglo sie to przesunac. Mial ostatmio regularne cykle, wiec nwm :((

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Uprawialam sex z chlopakiem bez zabezpieczenia ale skończył u mnie na brzuchu. Później wytarł swojego członka i po 5/10min znowu zaczelismy sie kochac. Jakie jest prawdopodobieństwo że na tym członkku zostało coś spermy po pierwszym razie. Jestem teraz 4 dni przed okresem. Okres mam trochę nie roguralny zazwyczaj spóźnia mi sie od 3 do5 dni

Odnośnik do komentarza

Dwa msc temu 4.10 uprawiałam petting był 7 dzień cyklu. Tydzień zaczęłam odczuwać dziwne uczucie w podbrzuszu jakby burczenie itp. Zaczęłam się niepokoić że to ciąża potem często oddawałam mocz ból piersi gorsze samopoczucie tłumaczyłam sobie że to z nerwów. Dostałam okresu 3 dni przed czasem byl krótszy. Potem znów te same objawy, wyczułam zgrubienie po jednej stronie podbrzusza. Potem znów okres. Czytałam że w trakcie ciąży też można mieć krwawienia. I mam przeźroczyste upławy o mocnym zapachu

Odnośnik do komentarza

2 listopada 2015r. dostałam miesiączkę trwała ona ok. 6 dni. 13 listopada włożył mi ok. 4 razy penisa do pochwy na ok 10 sekund nie miał wytrysku. Cykl mam ok 32 dni. Teraz powinnam dostać miesiączkę ale spóźnia mi się 2 dni. Zrobiłam test w czasie spodziewanej miesiączki ok 3 tyg. po włożeniu penisa.Wynik był negatywny. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...