Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość u młodej dziewczyny


Gość h...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam jestem siedemnastoletnią licealistką. Uważam się za osobę średnio nieśmiałą, umiem zagadywać nawet do obcych mi ludzi, raczej nie mam z tym kłopotów. Problem jednak zaczyna się w momencie gdy widzę, że reszta moich kolegów ma mnóstwo znajomych, z którymi często się spotyka poza szkołą. Ja natomiast mam 3 koleżanki, i to na dodatek z klasy. Chciałabym poznawać ludzi, jednak nie wiem zbytnio jak się za to zabrać. Wiem, że to błaha sprawa, ale jest to powodem częstego płaczu u mnie.

Odnośnik do komentarza

Zadaj sobie pytanie: Czy lepiej mieć trzy oddane przyjaciółki, czy rzeszę znajomych, na których nie zawsze możesz polegać? To, że ktoś ma mnóstwo znajomych nie oznacza, że jest lepszy. Można mieć jednego, ale naprawdę oddanego i wiernego przyjaciela. Jeśli zależy Ci na poszerzeniu kręgu znajomych, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz kogoś poznać na jakichś dodatkowych zajęciach, warsztatach, eventach, imprezach itp. Warto jednak zadbać o te relacje, które już masz. One też mogą stać się początkiem nowych znajomości. Przecież Twoje koleżanki mają też znajomych ;) Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...