Skocz do zawartości
Forum

Jak zmniejszyć bóle miesiączkowe?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapelusznikowa

podobno ogrzewanie brzucha np termoforkiem pomaga ale to raczej na chwile... najlepsze sa hormony bo nie dosc ze pomagaja na taki problem jak twoj tojeszcze reguluja cykl, poprawiaja cere czy libido.. ja biore vines i tutaj wogole nie odczuwam bolu jak zwykle przy miesiaczkach a do tego krwawienie mam maks dwa dni :D

Odnośnik do komentarza

dać się zapłodnić, wtedy zniknie i krwawienie i bóle. Dawniej kobiety nie miesiączkowały i nie cierpiały na jakieś tam bóle, bo zaraz po porodzie zachodziły w kolejną ciążę. Miesiączki to wytwór organizmu spowodowany dobrobytem i zmianami cywilizacyjnymi..

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 21-szą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Jolanta

Odnośnik do komentarza

Jeśli to endometrioza to nic nie pomoże, łykałam tabletki garściami i nie wiedziałam co mi jest, dopiero po diagnostyce w szpitalu medicover dowiedziałam się o tej chorobie. Próbowałam też ćwiczeń i diety którą mi zalecili, trochę pomogła. Wiem że w razie czego mogę liczyć na zabieg w tym szpitalu bo mają najlepszych specjalistów. Na nfz nie robią skomplikowanych operacji i usuwają tylko część endometriozy

Odnośnik do komentarza

Mnie pomagają zwykłe tabletki rozkurczowe, ale pierwszą biorę 2 dni przed krwawieniem, nie truje się pigułkami bo słyszałam że coś takiego pomaga, mam normalne krwawienia, ale ból praktycznie tylko pierwszego dnia, a zabezpieczam się diafragma caya

Odnośnik do komentarza

hmm ja słyszałam że to tabsy przeciwbólowe są bardziej szkodliwe, tym bardziej że ja brałam ich całkiem sporo przed i w trakcie miesiączki dlatego wspólnie z ginekologiem zdecydowałam że będę brała vines aż do momentu kiedy zaplanuję ciążę

Odnośnik do komentarza

To zależy od Twojego bólu, czy za każdym razem masz bolesne okresy? A może zmieniło się coś ostatnio w Twoim życiu? Ja się umawiam teraz na teleporady w ramach Medipakietu i tam lekarze są nieocenieni... Naprawdę z serca polecam!

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2020 o 17:40, Gość Dancia napisał:

To zależy od Twojego bólu, czy za każdym razem masz bolesne okresy? A może zmieniło się coś ostatnio w Twoim życiu? Ja się umawiam teraz na teleporady w ramach Medipakietu i tam lekarze są nieocenieni... Naprawdę z serca polecam!

Ja też leczę się w ramach Medipakietu i serio jest to dobra oferta, głownie zależy mi na różnych badaniach. A oni to oferują.

Odnośnik do komentarza

ja co miesiąc mam okropne bóle menstruacyjne, zawsze się zwijam z bólu w trakcie tych dni, dlatego pod ręką staram się mieć tabletki vemonis femi one są rozkurczowe i przeciwbólowe, działają szybko i są skuteczne, bez nich nawet nie ruszam się z domu do pracy bo nie przetrwałabym ani godziny bez leku. Warto go naprawdę kupić bo rzeczywisćie pomaga. 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...