Skocz do zawartości
Forum

Rodzice znęcają się nademną.


Gość velixix

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice sie nademną znęcają.
Mam mame i tate. Tata często mnie wyzywa, przezywa, nie odzywa sie do mnie nornalnie bardziej tak chamsko jak do jakiegos czlowieka ktorego bardzo nie lubi. Zdaza sie ze mnie popchnie, szarpnie, udezy. Czasem tez robi awantury mamie kiedy jest pijany. Mama czesto przez niego placze , ale zdaza sie ze tata udezy mame , pamietam taką sytuacje. Mama tez czasem mnie szarpnie, popcha, uszczypnie, udezy ostatnio uderzyla mnie w glowe a dzis tata pod wplywem alkocholu zlapal mnie mocno za reke i wepchną przez drzwi. Czesto tez straszy mnie ze mnie uderzy, wtedy podnosi reke do gory jak by mial uderzyc. Baaardzo czesto krzyczy. Mam 14 lat, chodze do szkoly ale nie daje sobie juz z tym rady. Błagam, co mam zrobic? Najchetniej poszla bym z tym na policje ale dziwnie tak czy porozmawiac z pedagogiem w szkole?

Odnośnik do komentarza

velixix, relacjonujesz problemy w domu - nadużywanie alkoholu plus towarzysząca temu przemoc fizyczna i psychiczna. Nic dziwnego, że poszukujesz dla siebie wsparcia. Możesz porozmawiać na ten temat z pedagogiem/psychologiem szkolnym. Możesz też zadzwonić na Niebieską Linię (http://www.niebieskalinia.pl/) i opowiedzieć o swoim problemie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...