Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wcale nie potrafie?


Gość Wiktoria...133

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria...133

Witam. Mam na imię Wiktoria, mam 15 lat. Nie mam pojęcia jak zacząć o tym mówić, aczkolwiek wiem, ze chce. Ogólnie rzecz biorąc, jestem osobą bardzo optymistycznie podchodzaca do życia. Kilka miesięcy temu miałam problem z lykaniem tabletek bez powodu, ale na szczęście juz jest lepiej. Nie wiem jak to określić, w szkole jestem strasznie zadowolona ze wszystkiego, cieszę się najmniejszymi rzeczami, ale kiedy wracam do domu jest zupełnie inaczej. Bez powodu zaczynam płakać, bic się, rzucać wszystkim, krzyczeć, zachowuje się okropnie i nie mam pojęcia dlaczego. Ostatnio jest coraz gorzej, ponieważ ktoś odebrał mi kogoś kto był dla mnie najważniejszy na świecie. Nie wiem co mam zrobić. Juz nie raz miałam myśli samobójcze, i chyba to najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza

Wiktorio, znajdujesz się w takim wieku, w którym emocje przeżywa się bardzo silnie. Raz możesz być radosna, wesoła, optymistycznie nastawiona, by niedługo potem czuć przygnębienie czy smutek. Nie musi od razu to oznaczać jakiejś patologii. Po prostu wiek dorastania ma pewne "prawa". Podobnie jest, jeśli weźmiemy pod uwagę reakcję na stratę - stratę ważnej dla Ciebie osoby. Czujesz się zraniona, zawiedziona, być może pokrzywdzona i mocno to przeżywasz. Daj sobie czas na przeżycie tych wszystkich emocji, nie tłum ich w sobie. Na pewno rozwiązaniem nie jest samobójstwo. Chociaż teraz wydaje Ci się to dobrym wyjściem, jestem pewna, że za jakiś czas sama zrozumiesz, że to niedorzeczny pomysł. Postaraj się porozmawiać o swoim samopoczuciu z kimś bliskim i zaufanym. Wierzę, że z dnia na dzień będzie lepiej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...