Skocz do zawartości
Forum

Rozterki dotyczące wyboru partnera


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!nie wiem co mam robić. czekam na,,Niego,,ale nie wiem czego chyba chce.jest 3 fajnych chłopaków,a ja nie wiem co mam zrobić.mam lat 18 i mam,,powodzenie,,no z czego się ciesze niby,ale to i przekleństwo-nie chce robic nadziei.1.kolega z klasy, niby pocałował ale ja pustka taka.2.jego kumpel dobrze sie gada ze chce coś wiecej,ale jednak jakos,nie wiem 3.tych 2 poprzednich go nie zna, poznalismy sie na 18,ale nie wiem czy to ten typ co chce,ale jest OK. jedyny jest starszy,tamci w moim wieku

Odnośnik do komentarza

unna ma rację - nie spiesz się. Nie wiem, jak długo znasz każdego z tych chłopaków, ale nie składaj zbyt wcześnie żadnych deklaracji. Traktuj ich jako kumpli. Z czasem poczujesz, czy któryś z nich podoba Ci się bardziej i znaczy dla Ciebie więcej niż pozostali. A może właśnie poznasz innego chłopaka i tamci pójdą "w odstawkę"? Jesteś młoda. Wszystko przed Tobą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

pierwszego znam od ponad roku bo to ,,kolega z klasy,, drugi to najlepszy przyjaciel tego pierwszego, widziałam go rok temu ostatni raz,pisaliśmy, później nie i teraz od grudnia znowu a 3 najmniej znam,mało pisałam, później nic i teraz znowu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...