Skocz do zawartości
Forum

Wydłużony okres przy Cerazette


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od stycznia biorę tabletki cerazette .zacZelam je brać w 1 dniu okresu . Okres ustąpił po 7 dniach i wszystko było dobrZe aż do momentu kiedy 21 lutego dostałam 2 okres który trwa praktycznie do dnia dzisiejszego . Ustąpił tylko 2 razy na 2-3dni . To krwawienie ma charakter od ciemnych plamien n prZemian z silnymi krwawieniami ,zmienia sie z dnia na dzien(np jeden dzień mam normalne krwawienie żywo czerwona krwią na drugi czarne plamienie a na trzeci dzień znów krwawienie.czy to normalne

Odnośnik do komentarza

Witam Jakiś czas temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne z pierwszym dniem miesiączki. Ale miesiączka trwała dłużej a potem ciagle plamiłam...przy 22 tabletce dostałam chyba okres ale bardzo obfity, strasznie ze mnie leciało a w dodatku były to wielkie skrzepy krwi. Okres trwa już 11 dzień jest teraz słabszy ale jeszcze pojawiają się skrzepy. Tabletki odstawiłam bo się przestraszyłam (Vixpo). O czym może świadczyć taka sytuacja? Troszkę mnie to martwi a wstyd mi iść do lekarza z okresem...

Odnośnik do komentarza

Witam, aktualnie jestem podczas miesiączki od której 1 dnia zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, jednak niepokoi mnie to ze miesiaczka trwa juz 10 dni. Czy powinnam zglosic sie do ginekologa ? Dodam ze pierwszy raz stosuje tego typu tabletki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...