Skocz do zawartości
Forum

brak towarzystwa


Gość dsfdsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dsfdsfs

Witam,
Czuję się bardzo samotna, z zazdrością patrzę jak ludzie palą ognisko, piją, imprezują, a ja nie mam z kim. Rodzina za granicą, w okolicy nie ma młodych osób dla mnie, albo tacy co mają po 16 lat i imprezują, albo już towarzystwo dla moich rodziców. Bardzo mi przykro z tego powodu. Ostatnio zaproponowałam osobą z pracy impreze lub ognisko to nawet nie skomentowali, moja dobra koleżanka powiedziala mi na osobności ze to dobry pomysł, ale w grupie sie nic nie odezwala. Myśle że mi sie wstydzi, pytałam ale ona nic nie powiedziała

Odnośnik do komentarza

dsfdsfs, skoro koleżanki i koledzy z pracy nie odpowiedzieli na Twoją propozycję, to może zainwestuj swój czas na spotkania z tą dobrą koleżanką, o której wspomniałaś. Nie musisz przecież mieć rzeszy znajomych. Czasem lepiej mieć jedną, sprawdzoną przyjaciółkę, na której możesz polegać niż mnóstwo znajomych, którzy w newralgicznym momencie się na Ciebie wypną. Skoro masz dobrą koleżanką, jej zaproponuj swój czas, wybierzcie się gdzieś razem, porozmawiajcie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...