Skocz do zawartości
Forum

Stres pourazowy a jego objawy


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Wskutek nieporozumienia przypomniano mi traumy.Od tego momentu nie potrafie sie odnalesc.Wrocily ,lęki,koszmary senne.Nie wychodze praktycznie z domu,boje sie meżczyzn.Możliwe ze rozwinal sie u mnie stres pourazowy i sa juz widoczne objawy.Czy może się myle.

Odnośnik do komentarza

Po diagnozę powinnaś udać się do lekarza psychiatry. Sama nie próbuj się diagnozować ani nie oczekuj, że ktoś postawi diagnozę drogą wirtualną. Do objawów PTSD (zespołu stresu pourazowego) należą: uczucie cierpienia, gorsze samopoczucie po przypominaniu sobie stresującej sytuacji, unikanie okoliczności przypominających traumę, problemy ze snem, drażliwość, wybuchy gniewu, nadmierna czujność. Jeśli czujesz, że Twój nastrój znacznie się obniżył, powinnaś skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość dusska554

Trochę niejasny opis problemu, najlepiej iść do psychiatry albo psychologa, doraźnie możesz spróbować środków ziołowych, jak się stresuję to czasami biorę nervomix, pomaga jak pod wpływem emocji nie mogę zasnąć wieczorem, jest na bazie melisy i chmielu

Odnośnik do komentarza

Jutro mam wizyte u psychologa.Wczesniej mialam osobowośc chwiejną emocjonalnie.Jestem po gwałtach.Urodzilam corke wskutek tragicznej ciaży ja i dziecko tafiło na ojom.Dziecko juz jest odchowane ,wiec teraz moge zajac sie soba.Ja tez jestem po ojomie i wszystko zapomnialam ale pewne instytucje mi to przypomnialy traumy i siedze w tym kilka lat juz.Częśc z tego co pani doktor tu napisala wystepuje u mnie.Dziękuje serdecznie za odpowiedz.Zobacze co mi jutro powiedzą.Ale czuje sie tak jakbym byla jakas kukła bez wnętrza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...