Skocz do zawartości
Forum

lękii otępienie po marihuanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w czwartek dla odprężenia wzięłam "bucha" i się zaczęło... Leki, kolatanie serca, zimne kończyny, dreszcze. Strach przed śmiercią, przed zaśnięciem. W ten.dzień miałam.średni humor więc może to wywołało taki skutek. Wcześniej czasem zapaliłam, ale było normalnie humor i senność
a teraz takie objawy :-( najgorsze jest to uczucie odrealnienia. Czuję Jakbym była na kacU. Przez mgle mgle. Jakbym stała obok siebie. Mam problem.z koncentracja :-( jutro.minie tydzien. Ile to.może jeszcze potrwac. Nakręcam się bo miałam kiedyś depresję lękowa i brałam.stroniL. Lek pomógł pomógł, natomiast miałam skutki uboczne. Teraz lekarz przepisał mi escitil ale boję się że zbyt długo potrwa zanim pomoże. Poza tym nie wiem czy sama z tego nie wyjdę? Boję się bo jestem bardzo Zamroczona a muszę mieć kontrolę nad wszystkim. Proszę o pomoc. Czy brać te escitil czy poczekać aż Thc uwolni się z organizmu. Ale czy będzie lepiej a może coś uszkodziłam?

Odnośnik do komentarza
Gość spinka34

Miałaś zdiagnozowana depresje lękową i palisz zioło?? Przecież to katastrofa....Depresję mają tendencję do nawrotów, a palenie tylko je wspomaga. Na twoim miejscu nigdy więcej bym tego nie paliła, najlepiej też nie pić alkoholu(lub w bardzo małych ilościach).

Odnośnik do komentarza

Witam,dziękuję za odpowiedź. Już nigdy tego nie wezmę. Przy poprzedniej depresji brałam Seronil i lekarz przepisał mi właśnie Te na moją prośbę. Mimo iż wcześniej wykupiłam te escitil biorę Seronil. Wczoraj pierwsza tabletkę. Czuję jakby się nasilily wszystkie objawy Ból brzucha, głowy, derealizacja, ból serca. Czy tak może być przez kilka dni, aby później było lepiej. Czy przestawić się na.escitil

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...