Skocz do zawartości
Forum

Uczucie samotności u licealistki


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się jakbym była za niewidzianą szybą, którą nie mogę rozbić. Chodzę do szkoły, uczę się w liceum. Nie mam żadnych znajomych, przyjaciół, nikogo do kogo mogłabym usta otworzyć. Jestem sama i źle mi z tym. Mam trzy osoby w internecie, ale one nie są obok mnie, są jedynie osobami z internetu i dzieli nas dosyć spora odległość, co uniemożliwia spotkanie. Szkoła - dom, szkoła - dom, szkoła - dom, to moje życie. To męczące i strasznie dołujące. Czuję się jakbym była martwa ... cały czas pomij

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Przez Internet nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, co Ci dolega i czy jest to coś w sensie klinicznym. Wspominasz o tym, że czujesz się samotna, nie masz przyjaciół, czujesz pustkę i nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach. Być może jest to początek depresji, a być może jakiś kryzys, z którym sobie nie radzisz. Jak wyglądają Twoje relacje z rodzicami? Czy masz rodzeństwo? Czy masz jakieś koleżanki albo kolegów z klasy, z którymi chętnie spędzasz czas? Jak czujesz się w swojej klasie? Jeśli masz jakieś problemy, o których chciałabyś porozmawiać, możesz skorzystać ze wsparcia pedagoga albo psychologa szkolnego. Możesz też porozmawiać ze swoim wychowawcą. Odsyłam również do telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 (http://www.116111.pl/). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...