Skocz do zawartości
Forum

Powrót do chłopaka po rozstaniu


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Około miesiąc temu zerwałam z chłopakiem z którym byłam ponad pół roku. Zerwaliśmy, ale nadal ze sobą piszemy i się spotykamy. Wcześniej też były takie sytuacje, że zrywaliśmy ale po jakimś czasie do siebie wracaliśmy. Tylko, że teraz dowiedziałam się, że mój były chłopak prosi o chodzenie moją najlepszą przyjaciółkę. Spytałam się go, czy to prawda, a on szczerze powiedział, że tak, ale żebym się nie przejmowała bo napewno do mnie wróci. Kocham go ale to dla mnie jednak dziwne.

Odnośnik do komentarza

Twój chłopak nie traktuje Cię z szacunkiem, a Ty mu niestety na to pozwalasz. Skoro zerwałaś z nim, to dlaczego jesteś niekonsekwentna i nadal utrzymujecie kontakt, rozmawiacie, spotykacie się? Spotkania po rozstaniu jeszcze byłabym w stanie zrozumieć - możliwe, że chcecie mieć ze sobą dobry kontakt, mimo rozstania. Ale nie mogę pojąć, że spotykasz się z eks chłopakiem, dajecie sobie ponownie nadzieję na coś więcej, a on jednocześnie w tym samym czasie "flirtuje" z Twoją najlepszą przyjaciółką. Nie dostrzegasz groteski tej sytuacji? Po co prosił o chodzenie Twoją przyjaciółkę, skoro twierdzi, że chce wrócić do Ciebie? Nie potrafi rozeznać się w swoich emocjach? Lubi ranić inne osoby? Według mnie chłopak jest niedojrzały i manipuluje wszystkimi wokół. Decyzja jednak należy wyłącznie do Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Szanuj się dziewczyno! Nie pozwól tak się traktować. Jak możesz godzić się na rolę koła zapasowego?
Za kogo on się uważa, postawił Cię w roli oczekującej w kolejce, a Ty godzisz się na to?
Ogranicz z nim kontakt, traktuj go chłodno, nie z jakimś fochem, żeby sobie nie pomyślał, jak bardzo Ci na nim zależy. W żadnym wypadku nie pokazuj tego!
Przestań patrzeć na niego przez różowe okulary i wmawiać sobie jak go kochasz, on nie zasługuje na Twoje uczucie.
Niech sobie flirtuje z Twoją przyjaciółką, Ty poszukaj innego. To jedyne mądre wyjście w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...