Skocz do zawartości
Forum

bezsenność


Gość Igor Piotrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Igor Piotrowski

Mam wrażenie że zakochałem się w koleżance z klasy lecz od urodzenia jestem bardzo wstydliwy ona mówi że lubi ze mną rozmawiać lecz gdy chciałem ją zaprosić do mnie do domu powiedziała że nie może bo mama zabrania jej przechodzić przez ulice na której mieszkam od tego czasu nie mogę zasnąć jestem agresywny dla innych i nie wiem co zrobić ponieważ zależy mi na niej

Odnośnik do komentarza

Witaj Igor!

Nie wiem, ile masz lat, ale podejrzewam, że jesteś dość młodą osobą. Rozumiem, że jest Ci bardzo źle, bo dziewczyna, w której się zakochałeś, odmówiła i nie skorzystała z Twojego zaproszenia. Postaraj się jednak zrozumieć również ją - musi liczyć się ze zdaniem matki, ze zdaniem swoich rodziców (podejrzewam, że jest niepełnoletnia). Jeśli nie może spotykać się z Tobą w domu, możecie przecież spędzać wspólnie czas na przerwach, rozmawiając ze sobą, możecie spotkać się na boisku szkolnym po lekcjach, możecie się gdzieś wybrać razem - do kina, do pubu, na kawę itd. Rozwiązań jest bardzo wiele. Możesz zaproponować, że odprowadzisz ją po szkole do domu i podczas tego spaceru możecie uciąć sobie miłą pogawędkę. Nie poddawaj się! Głowa do góry! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...