Skocz do zawartości
Forum

Czy to przetrwa pani mgr?


Gość zalamana 56

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana 56

Witam. Jestem strasznie zdolinowana. Chłopak od ponad 2 tyg milczy i nie odzywa się do mnie. Wcześniej gdy miało dojść do spotkania to tez nie powiedzial mi,ze nie spotkamy się tylko zamilkł. To co mnie zdolinowalo to fakt,że zamiast napisać do mnie,że wszystko ok to on niedawno umieścił fotke z modelką ktora sfotografiwal.Abstrahujac od faktu,ze nie jest to fotka z kraju z pewnością jakby na to nie spojrzeć olal mnie totalnie natomiast czas na wstawienie tej fotki mial. Wyglada to tak..zime ma dla mnie a jak się ladnie robi to on wyfruwa (juz nie mowie o fakcie,ze tym modelkom musi zaplacic a ze mna nawet na spacer nie wybral się jak mu zaproponowalam). O koncie na portalu tez mi nie powiedzial. Moze tam wyszukuje te modelki bo co roku to inne panie. Ja sie zamartwiam a on dobrze sie na wyjazdach z modelkami bawi i nawet nie ma czasu na spotkanie. Jest mi strasznie smutno bo go kocham i kiedyś taki nie byl. Potrafil znaleźć czas dla mnie a teraz..co mam Pani psycholog robic?. Teraz czuję jakby mu kompletnie nie zalezalo na mnie. Wszędzie potrafi umieszczać co robi ale do wlasnej dziewczyny nie napisze..nie rozumiem tego. Sam fakt wyjazdu z inną mnie boli nie ukrywam ale tez wiem,ze nie jest moja własnością. Czulam juz wczesniej ze cos jest nie tak. Moze szukal jak tu wybrnąć z tego wszystkiego. Wiedzial,ze gdzieś tam pojedzie z kimś w sina dal robić zdjecia a do wlasnej dziewczyny nie napisze i zrobi tak by olać kontakt.
Kocham go. Wiele przeszlismy razem. Co robić?. Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Witaj załamana!

Jak długo się znacie z chłopakiem? Ile masz lat? Ile lat ma Twój partner? Dlaczego Twój chłopak wyszukuje sobie jakieś modelki? Jest zawodowym fotografem? Dlaczego wyjeżdża z nimi do obcych krajów? To są zagraniczne sesje, za realizacje których ma płacone? Napisałaś trochę chaotycznie, więc dlatego o wiele rzeczy dopytuję.

Odnośnik do komentarza
Gość załamana56

Ponad 6 lat sie znamy. 27 ma. To dlaczego je sobie wyszukuje sama chcialabym wiedzieć,bo nie jest zawodowym fotografem a pasjonatem. Nie powiedział mi w twarz,że jeździ z nimi za granicę. Po zdjęciach widze,ze nie są to zdjęcia z kraju. Jak kiedys spytałam go o jakieś dowolne zdjęcie to odpowiedział wymijajaco że niby z naszego miasta. Golym okiem było widać,że to nieprawda.
Gdyby był z zawodu fotografem to bym uwierzyła,że może ma płacone ale w przypadku pasjonaty to on im stawia wszystko. Stąd też nie mógł ze mną nigdzie pójść (wymigiwal sie ostatnio ze spotkan ze mna) bo musiał mieć pieniądze na wyjazdy. A zeby je mieć to musial pracować. Mi nie dał znaku życia a w dzień w którym napisałam co u niego dodał fotke z tą panią. Wygląda obecnie to tak ja w zimę modelki latem.
I co ja mam zrobić pani psycholog?
Przepraszam za chaotycznosc ale pisalam wczoraj pod wplywem emocji. Jest mi przykro i nie wiem co juz robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...