Skocz do zawartości
Forum

pomoc dla koleżanki


Gość Paulinask

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinask

Witam potrzebuje pomocy dla mojej koleżanki ,która rozstała się z mężem ma syna 6 lat podejrzewam u niej nerwice lub depresje sama nie wiem już co z nią jest .Ale może będzie jak opisze kilka sytuacji jedna z nich to taka jej syn do niej podchodzi mówi że ja kocha a ona wygania go do pokoju nie odpowiadając mu na słowo" kocham cie ".Gdy odrabia z nim lekcje to nie potrafi mu wytłumaczyc spokojnie tylko wszystko załatwia krzykiem szkoda mi jej syna .rozmawiałam z nia ale do niej nic nie dociera nie wiem jak mam jej wytłumaczyc ze tak nie powinna sie do syna odnosic prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Paulinask, przez Internet nie da się postawić diagnozy. Twoja koleżanka potrzebuje bezpośredniej konsultacji u psychologa. Podejrzewam, że jej zachowanie wynika z negatywnych emocji, jakie pojawiły się u niej wskutek rozstania z mężem. Być może nie potrafi tego samodzielnie i konstruktywnie przepracować, dlatego odreagowuje wszystko na synu. Spróbuj zachęcić ją do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...