Skocz do zawartości
Forum

Narkoman


Rekomendowane odpowiedzi

Witam to ja cpun z zagranicy.
Pracuje,daje z siebie wszystko i jest ok,ale gdy przychodzi piatek nigdzie nie wychodze kupuje swoja dawke narkotyku,wciagam ja przez nos i zyje w swoim swiecie zapominajac o problemach a jakby tego bylo malo to jeszcze prostytutki sie znajda od czasu do czasu ktore do mnie wpadaja.
W piatek potrafie sie zacpac i uprawiac sex z jakas dziffka a w sobote na zwale potrafie isc na silownie i cwiczyc az malo nie zemdleje.Wiem ze to chore ale w sobote czuje sie ... to znaczy ze substancja przestaje dzialac i wtedy ryje mi sie psycha,mysle co ja zrobilem itd.
W niedziele mam mysli samobojcze przez caly dzien i nic nie pomaga a przez ten caly czas jestem sam niema tu nikogo mieszkam sam czasami rozmawiam z jakimis znajomymi na facebooku ale to nie pomaga nic a nic.Doskwiera mi samotnosc i niewiem jak kogos poznac tym bardziej ze tu niema polakow a jesli juz sie znajda to jakies rodziny ktore zyja sobie szczesliwie bez problemow a ze ja sam jestem to mnie kur.... lapie widzac ze ja nie moge byc szczesliwy ,poj... to wszystko tyle chcialbym powiedziec a tak naprawde niewiem od czego zaczac istnieje jakas pomoc dla pojeb... osoby jak ja???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...