Skocz do zawartości
Forum

jak zadbac o swoje...


Gość janek001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 30 lat i towarzyszy mi praktycznie odkąd pamiętam chyba dość nietypowe uczucie - boję się walczyć o korzyść dla mnie, pokazać, że mi na kimś/czymś zależy... Ciężko jest mi to dokładnie nazwać...
Odbija się to bardzo na moich kontaktach prywatnych, mogę rozmawiać z kimś zupełnie bezinteresownie, jednakże kiedy w głowie pojawi się myśl, że ta dziewczyna jest interesująca, chciałbym ją poznać i nawiązać znajomość, następuje kompletna blokada i strach przed jakimkolwiek działaniem. Niestety skutkuje to tym, ze praktycznie przez całe życie jestem sam, a moje dotychczasowe znajomości były tak naprawdę inicjowane przez drugą stronę...
Zawodowo natomiast mogę spokojnie wykonywać swoje obowiązki, pracować z ludźmi, wymagać od nich realizowania działań, jednak gdy chciałbym np. porozmawiać z szefem o podwyżce czy zmianie stanowiska, jakiejkolwiek korzyści dla mnie, jestem totalnie zablokowany i nie potrafię się odezwać..

Co mogę zrobić żeby się wyrwać z tego stanu? Powinienem skorzystać z porady specjalisty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...