Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię się denerwować i być poważną


Gość niewiadomokto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiadomokto

Mój problem dotyczy tego, że nie potrafię być poważna w stosunku do różnych sytuacji. A przede wszytskim, może z jednej stony to dobrze, ale nie potrafię się denerwować. Podam przykład. Wiem, że dana osoba jest wobec mnie nie szczera lub np. ktoś mnie denerwuje swoim zachowaniem i wiem, że nie mogę rozmawiać z nią jak z normalnym znajomym. W myślach powtarzam sobie, że jak spotkam tą osobę, będę bardzo poważna i nie dam poznać, że się nie denerwuje. Jednak jeśli ta osoba do mnie zadzwoni lub spotkam ją w momencie którego niezaplanowałam, tak niespodziewanie, potrafię się uśmiechnąć i normalnie rozmawiać. A chciałabym być POWAŻNA, żeby poprostu ludzie wiedzieli, że ja też myśle, ja też czasami potrafię się zdenerwować. Mam czasami wrażenie że ludzie nie przejmują się w ogóle mną, moją reakcją. Co jest nie tak? Jak sprawiać wrażenie osoby poważnej no.... i wiecie o co chodzi... Przede wszystkim nie potrafię się denerwować. Jednynie w domu jestem wygadana itd... a poza tym jak pojawi się jakaś trudna sytuacja, jakiś konflikt, zawsze kiedy jest po wszystkim, bije się myślami, dlaczego nie zareagowałam tak, a dlaczego nie tak?... Wiem to jest pokręcone, ale może ktoś potrafi powiedzieć czemu taka jestem i jak stać się osobą bardziej poważną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...