Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja a ciążą


Gość EwaT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś wróciłam od Pani ginekolog z lekkim przerażeniem. Mianowicie od 4 miesięcy regularnie zażywam tabletki antykoncepcyjne ( Naraya), dziś na wizycie kontrolnej miałam robione USG dopochwowe okazało się iż Pani doktor powiedziała, że jest widoczne 2 mm jajeczko po czym zapytała czy reguralnie biore tabletki oczywscie odpowiedziałam, że tak. Po ubraniu się, skierowałam do Pani doktor pytanie czy może to być ciąża odpowiedziała wymijająco, że nie ale by do końca tego cyklu stosować dodatkowo prezerwatywę po czym przepisała 3 opakowania tych samych tabletek i kazała przyjść za 3 miesiące.. Moje pytanie brzmi czy 2 mm jajeczko może świadczyć o ciąży u kobiety stosującej tabletki hormonalne ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiączkę dostałam 19 czerwca. 5 lipca bawiłam się z chłopakiem nie było stosunku penetracji byłam w ciuchach a chłopak doszedł w chusteczkę. Po tym wytarlismy ręce w chusteczki nawilżające. Po 30 min wzięłam prysznic ale wcześniej dotknelam ręką okolic intymnych. Następnego dnia wzięłam tabletkę ellaone. Po 2 dniach wystąpiło u mnie brazowe plamienie ciemny śluz potem śluz z odrobiną krwi a teraz znowu brązowe plamienie. Okres powinnam dostać za 6 dni.. Czy są powody do obaw?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...