Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać uczucie byłego chłopaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byliśmy razem 1.5 roku. Wiadomo. Były kłótnie, nieprzyjemnie słowa, mnóstwo wątpliwości z mojej strony (z jego nigdy).. Aż w końcu odszedł. Stwierdził że z dnia na dzień przestałam go obchodzić. Powiedział że teraz jestem dla niego tylko kimś z kimś kiedyś był. W takiej sytuacji jest szansa odzyskania jego uczucia na nowo? Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Paciacia, w pierwszej kolejności zadaj sobie pytanie, czy warto starać się o odzyskanie uczucia byłego chłopaka. Zauważ, że w czasie, kiedy byliście ze sobą, to Ty miałaś wątpliwości co do jakości Waszej relacji, on nigdy. W końcu nie wytrzymał, odpuścił, odszedł. Co możesz zrobić? Zaakceptować to rozstanie, bo do uczucia nikogo nie zmusisz. Zazwyczaj jest tak, że jak kogoś tracimy, to zaczynamy się starać, doceniać to, co mieliśmy. Miałaś przecież 1,5 roku, by pokazać chłopakowi, że go kochasz, że chcesz z nim być. Tymczasem były kłótnie, konflikty, przykre słowa... Nie wiem, czy ten związek ma jeszcze szanse. Jeśli jednak Twój chłopak zdecydował o rozstaniu, zaakceptuj to, nie narzucaj się mu, nie zabiegaj o spotkania. Możliwe, że sam poczuje, że tęskni, że tak naprawdę nie chce się rozstawać. Niemniej jednak daj czas jemu i sobie... Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Według mnie oczywiście, że się da. Wystarczy, że przeczytasz książkę Marii Bucardi "MAGIA miłosna - rytuały i zaklęcia miłosne, przepisy, mikstury by znaleźć lub odzyskać miłość" a na pewno jeżeli wykonasz polecenia dokładnie tak jak są opisane, to uda ci się wrócić do chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Gość zawsze tylko szczery

~Talio
Według mnie oczywiście, że się da. Wystarczy, że przeczytasz książkę Marii Bucardi "MAGIA miłosna - rytuały i zaklęcia miłosne, przepisy, mikstury by znaleźć lub odzyskać miłość" a na pewno jeżeli wykonasz polecenia dokładnie tak jak są opisane, to uda ci się wrócić do chłopaka.

A potem kobiety dziwią się i wściekają, że mężczyźni mają je za głupie gęsi. Ciekawe, dlaczego?

Odnośnik do komentarza

wiem co czujesz...mam tę sama sytuację...tez kocham jednego chlopaka a on mnie nienawidzi...to bolesne. A ja mam rade, trwaj w bólu, trwaj...ale nie walcz o niego,. olewaj go. Może i nie wróci - ale za to nie bedzie Ci zarzucal ze tracilas honor dla niego..Sama próbuję sb to wmowic, ale Ty tez uwierz, jestes ksiezniczka, jestes wyjatkowa, nie masz prawa walczyc o świnię

Odnośnik do komentarza
Gość trochę rozsądku

~lays
uwierz, jestes ksiezniczka, jestes wyjatkowa, nie masz prawa walczyc o świnię

Po pierwsze: nie znasz jej i może wcale nie jest księżniczką? Po wpisie tej księżniczki to tam nie widać.
Po drugie: nie wiesz, czy on jest świnią. Znasz historię tylko z jednej strony i nie wiesz, czy ona była taka w porządku wobec niego. Bez powodu nie odszedł w taki sposób - to u faceta jest zwykle efekt bardzo głębokiego i nagłego rozczarowania. Tak więc, poluzuj zwieracze, bo nie wiesz, jak tam było.

Po trzecie: solidarność jajników jest może i fajna, ale zwykle prowadzi na manowce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...