Skocz do zawartości
Forum

ból jajnika a możliwość ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

mam 22 lata i od ponad tygodnia odczuwam kłujący ból lewego jajnika, który czasami przejawia się w taki delikatny palący ból. Początkowo myślałam, że to ból zwiastujący owulację, ponieważ znajduję się teraz w połowie cyklu, jednak taki okres czasu to chyba za długo jak na jajeczkowanie.. Z reguły jest to zwykły ucisk, wyczuwalny jednak nie o dużym nasileniu. Czasami przechodzi w prawy jajnik, jednak ucisk jest rzadszy, delikatniejszy. Najczesciej kłuje przy schylaniu lub siadaniu. Ponadto boli mnie prawa pierś. Czuję jakby była nabrzmiała, jednak nie jest wrażliwa na dotyk bardziej niż zwykle. Pomyślałam, że mogą to być objawy wczesnej ciąży.Przedostatni stosunek odbyłam 29/30 stycznia. Problem w tym, że były to dni płodne, mojego partnera poniosło i wszedł we mnie bez zabezpieczenia. Było to dosłownie jedno wejście, ponieważ kazałam mu "wyjść" Dalej stosunek uprawialiśmy już z zabezpieczeniem. 13 lutego dostałam miesiączki. Najprawdopodobniej.. Były to 3 dni plamień na początku (plamienia pojawiają się u mnie od 3 miesięcy, na 1-2 dni przed rozpoczęciem normlanego krwawienia. Stało się tak dopiero gdy ostawiłam tabletki antykoncepcyjne, wczesniej tak nie miałam), później ok. 2-3 dni krwawienia. 2 dni temu zrobiłam test ciążowy, co prawda nie z pierwszego porannego moczu, a z drugiego. Wyszedł negatywny. Kalkulator obliczył, że byłabym teraz w 8-9 tygodniu ciąży, więc uznałam ten wynik za wiarygodny.. Żadnych innych objawów wczesnociążowych nie zaobserwowałam. Ani częstego oddawania moczu, nudności, wyostrzenia węchu. Śluz chyba tez jest normalny.. Bolała mnie głowa przez kilka dni w osttanim tygodniu, jednak często cierpię na migreny, więc to chyba też nie jest nic niepokojącego. Martwi mnie jednak ten jajnik.. Czy to może być jednak ciąża ? Może jakaś torbiel lub zapalenie ? Dodam, że przy moim ostatnim stosunku bardzo kłuł mnie brzuch, jajniki, ale tylko w jednej pozycji, kiedy na bylam na górze. W innych tego nie odczułam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...