Skocz do zawartości
Forum

Ocena sukienki


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakiej jesteś budowy, więc nie ocenię czy będzie Ci ona pasowała czy nie.
NIGDY nie wybieraj sukienki, dopóki jej nie przymierzysz, bo inaczej ona wygląda na ciele, a inaczej na Tobie. Druga sprawa, że możesz się w niej źle czuć. Szybko Ci się ubrudzi i może się szybko potargać. Ciężko Ci będzie z nią na biuście. Albo będzie odstawała, albo będzie za mała.
Suknie miałam podobną, tylko z dwóch części. I akurat gorset prawie identyczny (chodzi o krój). Dlatego mówię o tym na co ja zwróciłam uwagę. Aaaa.. może cię ciut uwierać, zależy od materiału. Ogólnie nie jest zła, ale to ma się TOBIE podobać, nie nam. I to TY masz w tym ładnie wyglądać, a nie modelka. :)))
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
W sumie to nie rozumiem po co laski kupują na ważne momentu swojego życia suknie ślubne, które rzucają się obrzydliwie w oczy, po prostu nie są ładne.
Sukna ma zachwywać, a nie budzić mieszane emocje.
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
I chyba w prostocie siła ;-) Znajoma miała bardzo podobną suknię ;-) Generalnie - znalezienie ładnej sukni proste nie jest, trzeba przymierzać, porównywać, analizować.
No i na pewno ciężko ocenić czy będziemy w czymś ładnie wyglądały, bez jej przymierzania ;-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...