Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból stawów


Gość Renata

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz siedzący tryb życia, komputer, samochód, nie pomagają, gdy podczas urlopu pojawi się w nas turystyczny duch trapera. Ostatnio takie ambicje grotołaza amatora trafiły mojego męża w Turcji, gdy zwiedzając Kapadocję wziął sobie na ambicję przeciskania się przez każdą dziurę. W efekcie po kilku dniach noga w kolanie zrobiła się gorąca i pojawił się silny ból który skutecznie uprzykrzył nam urlop.
Odnośnik do komentarza
Gość BezTemptation
Rezonatory to jeden wielki przekręt, dlatego nawet nie myślcie o takim zakupie. Mnie boli staw w prawym łokciu ze względu na pracę przed komputerem i zaczęłam stosować ocieplacz wełniany z il-texu. To produkt medyczny. Bardzo pomaga. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Gość vladziu54

Na ból stawów polecam maści końskie rozgrzewające różnego rodzaju. Miałem kłopot ze stawem kolanowym i w szybkim tempie mi pomogła. Również słyszałem, że pomagają okłady z gorczycy. Zawsze moja mama tak robiła i jej pomagało

Odnośnik do komentarza
Osobiscie jestem zwolenniczka naturalnych lekow Dowiedzialam sie ze na wszelkiego rodzaju bole stawow, reumatyzm itd. pomagaja nutraceutyki z oleju malz. Sama mam problemy ze stawami więc zaczelam je stosowac i musze przyznac ze jest ok mi pomaga nie szkodza zdrowiu i nie obciazaja zoladka, wiec moze i Tobie to pomoze.
Odnośnik do komentarza
Gość Adriannax

Ja ostatnio uszkodziłam sobie kolano podczas treningu. Bol był straszny ale pomogły tabletki gardan i maść przeciwbólowa, po trzech dniach mogłam normalnie chodzic, jak już raz się coś stanie z kolanem to trzeba potem uważać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...