Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Okulary czy soczewki?


Gość nonik

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się od jakiegoś czasu co lepiej nosić. Mam okulary, ale znajoma ostatnio doradziła mi zebym załatwiła sobie soczewki, bo są wygodniejsze. Już nawet znalazłam fajny sklep szkla.com - fajne tanie soczewki tam mają. A wam w czym lepiej sie chodzi?
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
a ja tam noszę raz soczewki, a raz okulary. Lubię siebie w okularach, mam bardzo fajne oprawki, które do mnie pasują więc lubię je nosić, ale faktycznie szkła przydają się nieraz w różnych sytuacjach, jak np. idę na fitness. W okularach skakać przecież nie będę a widzę lepiej ze szkłami. No i sklep szkla.com znam bardzo dobrze bo sama u nich zawsze zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Soczewki, soczewki, soczewki :) Nie cierpię chodzić w okularach, zakładam je tylko w domu, wieczorem, żeby oczy odpoczęły od soczewek. A o tym sklepie szkla.com słyszałam co nieco i ostatnio nawet kupiłam właśnie tam soczewki i tanio mnie to wyszło :)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Hehe ja lubię takie fajniutkie gadżeciki. Małe ząbki, dobre. Obczaiłam i chyba sobie kupię, dziesięć złotych to nie majątek, a może mi umili to jakoś zdejmowanie i zakładanie, bo nie lubię za bardzo grzebać sobie w oku. No ale jak mus to mus, z pudełkiem fajniej będzie ;)
Odnośnik do komentarza
To wszystklo zależy od sytuacji. Jak mam długo siedzieć przed komputerem to wole okulary bo w soczewkach oko mi sie szczybciej meczy, natomiat jesli chodzi o imprezę to zdecydowanie lepiej sie czuje w soczewkach, wtdy widac makijaz i jestes swobodniejsza. Przy sporcie soczewki sa niezastapione :)
Odnośnik do komentarza
Przez ładnych parę lat męczyłam się z okularami. Od jakiegoś czasu zmieniłam je na soczewki. I już nie mam problemu z wiecznie zaparowanymi szkłami, czy z wycieraniem ich co pięć minut podczas deszczu. Moim zdaniem jest to milion razy lepsze rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Teraz w ogóle bardzo modne są okulary kujonki, także osoby z wadą wzroku mogą bez kompleksów je nosić. Ja jednak już się odzwyczaiłam od okularów i od paru lat noszę soczewki. Dla mnie jest to o wiele wygodniejsze, czasami jedynie w domu zakładam okulary.
Odnośnik do komentarza
Gość narzeczona
ja nie znoszę okularów, przeszkadzają mi po prostu... ale nie mogę sobie dobrać odpowiednich soczewek, zawsze coś jest nie tak... w tym strasznie oczy mi się wysuszają... a dla mnie zakup soczewek to nie takie hop siup, dużo kosztują i trzeba długo czekać z uwagi na rodzaj mojej wady wzroku
Odnośnik do komentarza
Gość kika555555
Szczerze to lepiej nosic soczewki kontaktowe niz okulary.... Mam wade wzroku i nie chcialam nawet slyszec o okularach, odrazu zrobilam badania pod kontem soczewek i od 2 lat nosze soczewki... wygoda jest, i czuje sie pewniej,polecam:):):)
Odnośnik do komentarza
Zastanów sie czy jesteś np. typem człowieka który uprawia duzo sportu-jesli tak to polecam soczewki, bardzo pomocne przy sporcie-mówię bo wiem jak mąż ma z nimi łatwiej, ja nosze okulary bo do wkładania sobie czegoś w oko nie moge sie przekonać.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...