Skocz do zawartości
Forum

okres sie spóźnia


Gość gochac1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spanisheyes
Jeśli chodzi o okres... odchudzałam się 5 tyg. schudłam ok 6 kg, właśnie od tygodnia odżywiam się w miare normalnie ("w miare"- żeby uniknąć jojo) a okresu nie ma.. spóźnia sie już prawie dwa tygodnie. Nigdy nie miałam takiego problemu.. Czy to może być efekt odchudzania? Czy jeśli zaczne jeść jeszcze więcej okres się pojawi?
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Myślę, ze to jest wina odchudzania. Musisz zacząć jeść normalnie i wtedy powinien pojawić się okres. Jeśli tak się nie stanie to zgłoś się do ginekologa i zrób badania krwi, bo możesz mieć anemię od tego odchudzania.
Odnośnik do komentarza
Gość spanisheyes
Dziękuje za odpowiedź i witam ponownie.. Nasunęły mi sie jeszcze pewne wątpliwości: Jem normalnie, ale robie a6w i dalej chudne (powoli, ale jednak). Czy powinnam przestać ćwiczyć i zahamować spadek wagi? Dodam że mam 17 lat.
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
Nie musisz przestawać ćwiczyć ;) Waga nie będzie spadać w nieskończoność, z pewnością się niedługo ustabilizuje, a ćwiczenie jest dobre dla zdrowia, oczywiście nie za dużo, żeby się nie przeforsować.
Odnośnik do komentarza
Gość madziusi4a
Witam!!!:( mam problem dotyczączy okresu już od 2 tygoni spóżnia mi sie okres, ale odchudzam sie, jem 4 posiłki dziennie i przez nie cały tydzień schudłam 4 kg. Nie sądze żebym była w ciąży gdyż nie było podczas stosunku jakiego kolwiek wytrysku.:( Czy to jest możliwe , że przez odchudzanie nie dostaje okresu... I czy to jest normalnie ,że w takim szybkim czasie schudłam aż tyle?? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź i pomoc .
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...