Skocz do zawartości
Forum

Czy bóle piersi i podbrzusza mogą wskazywać na ciążę?


Gość olek226

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 16 dni przed planowanym okresem u dziewczyny próbowaliśmy uprawiać sex analny, jednak z przyczyn wielu nie powiodło się nam, ale na penisie miałem ejakulat (miałem przed tym wcześniej 2 wytryski) Teraz sie martwie że jeśli nawet jakbym dotkną przez pomyłke jej pochwy może zajść w ciąże? (chociaż ona mnie uspokaja że nie dotknąłem nawet) Teraz jest dzień przed okresem, piersi bolą ją jakieś 4 dni już, a od przedwczoraj trochę pobolewa ją brzuch w dolnych okolicach. czy moze być w ciąży? prosze od odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

WITAJ! Ból piersi i podbrzusza to objawy zbliżającego się okresu. Bez obaw, aby doszło do zapłodnienia nie wystarczy, aby nasienie znalazła się w pobliżu pochwy, tylko w niej, i to dosyć głęboko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 22 lata i jak dotąd kążdą miesiączke miałam jak w zegarku (wiadomo 1, 2 dni spoznienia to nie tragedia) Okres powinnam mieć 22 września a więc spóznia mi sie juz jakies 9 dni. Nigdy tak nie bylo. Owszem współżyłam ale jestem pewna na 99% że nic podejrzanego się nie wydarzyło. Owszem biore pod uwage ze moge byc w ciazy.. 10 miesiecy temu mialam operacje usuniecia torbiela z jajnika wiec moze to jest jakos przyczyna ?? Ale po takim czasie?? Czy taki torbiel może mi odrosnąc pomocy?? Dodając mam bóle podbrzusza i piersi tak jak zawsze przed miesiaczka. No i byłam przeziebiona i w zwiazku z tym oslabiona i mialam wzdecia i bole brzucha... ale chyba to nie ciaza??

Odnośnik do komentarza

ostatnia miesiaczke mialam 12.07 2015 i trwala dwa dni skonczyla sie 15.07 2015 w niedziele pilam napilam sie alkocholu to byl 19.07 2015 i po tym alkocholu zaczelam wymiotowac i do dnia dzisiejszego 21.07 2015 wymiotuje i mam bol piersi jak przed miesiaczka dodam ze wspolzyje z narzeczonym bo staramy sie o dzidzie biore kwas foliowy i duphaston czy to moze byc ciaza i ktory to miesiac moze byc strasznie mnie mdli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...