Skocz do zawartości
Forum

Czy poprzez petting można zajść w ciążę?


Gość gagatek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agaaaaaaaaaa

Witam.. mam 15 lat.. jestem dziewczyna.. moje pytanie.. : otóz 23.01. była u mnie najwieksza prawdopodobnosc zajscia w ciaze.. nie uprawialismy z chłopakiem seksu, jedynie jego członek ocierał sie o moją pochwe.. nie wiem czy wydostał sie jakis płyn.. prosze mi pomoc, strasznie sie martwie... boje sie ze moge byc w ciazy.... czy to mozliwe.?.... prosze o w miare szybka odpowiedz..... nie wiem czy to objawy, ale w tym samym dniu przez chwile bolał mnei mocno brzuch.. teraz tez troche pobolewa..

Odnośnik do komentarza

Witam, pytań podobnych do mojego jest tutaj full jednak nie znalazłem dokładnie tego co szukałem a i człowiek lepiej się czuje jak dostanie odpowiedz osobiście : ) Krotka historia: 2 dni temu uprawialiśmy petting z moja dziewczyna, nasze narządy się dotykały jednak do penetracji nie doszło gdyż nawet tego nie planowaliśmy. Oczywiście do wytrysku tez nie doszło. Czy istnieje możliwość zajścia przez nią w ciąże? Tak sie zastanawiam bo okres dostała dziś rano w sumie w terminie, jednak jest on mały i pierwszy raz obchodzi go bez ból dziwne bo zazwyczaj cierpi przez ten jeden dzień. Poza tym rzadnych innych efektów ubocznych ;p Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

od pewnego czasu uprawiam petting z chłopakiem. Zawsze zachowujemy ostrożność aby nasienie nie dostało się do moich miejsc intymnych. Pierwszy okres dostalam 2 lata temu i jak do tej pory mam nieregularny. Raz co 23 dni innym razem co 30, ale w zakresie 20-30 dni. W rezultacie okres dostaję po 20 dniu miesiąca do 28-30 dnia. Czy petting stosowany w dniach płodnych lub na kilka dni przed menstruacją może go opóźnić? Martwię się bo dzisiaj mija 28 dzień a ja okresu nie mam. Dodam też,że kilka dni temu uczestniczyłam w dosyć poważnym wypadku samochodowym z czym wiąże się stres. Brzuch mnie niby boli, w pachwinach tez i jajniki tak samo ale to jest taki raczej znikomy ból, jeszcze nie taki jak przed samym okresem. Twarz mam w krostkach tak jak zawsze chce mi się słodyczy i mam większy apetyt a okresu mimo to nie ma ;/ POMOCY!!

Odnośnik do komentarza

mam pytanie. ostanio moj chłopak włozył mi palec do pochwy, dostałam orgazmu  bylismy w ubraniach ja dotykałam jego penisa przed wytryskiem wyciągłam mu ręke ze spodni . czy jest mozliwosc ze jestem w ciązy ? dodam tez ze boli mnie lewa strona brzucha pom

Odnośnik do komentarza
Gość Marlena321

31 stycznia w noc sylwestrowa spałam z chłopakiem nie doszło do stosunku,ale były pieszczoty.. 1 stycznia ok godziny 10 rano dostałam planowo okres.. Jest juz dzisiaj 30 styczen i nie mam okersu..praktycznie zawsze dostaje kalendarzowo..jestem troche nie spokojna boje sie ze jestem w ciązy... mam lekki ból brzucha..nie mam zadnych mdłosci ani nic z tych rzeczy.. chodze czesciej do lazienki oddac mocz.. prosze o odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie piszesz czy był wytrysk a jeśli był to czy istniała szansa na przeniesienie go do pochwy chociażby na palcach to chyba chcesz, żeby Ci wywróżyć z faz księżyca czy zaszłaś w ciążę. Jakbyś troszkę poczytała na tym forum o innych przypadkach zamiast tylko interesować się swoim to zauważyłabyś, że właśnie na tym to polega - opisujesz co się stało i dopiero na tej podstawie można określić szanse na zajście w ciążę. Dla jednych pieszczoty to przytulanie, a dla innych stosunek przerywany.

Odnośnik do komentarza

Ciąża może opóźnić okres, a jeżeli petting był w dniach płodnych to mogło do tego dojść. Stres również negatywnie wpływa na cykl, ponieważ kompletnie do rozregulowuje i być może właśnie dlatego spóźnia Ci się okres. Poczekaj jeszcze kilka dni, a w razie czego dla pewności zrób test.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Oj w tym samym dniu to nie ma szans, by dostać objawów, to raczej stresik. Jeśli członek nie znalazł się w pochwie to nie powinnaś zajść w ciążę, tym bardziej jak nie było wytrysku. Jeśli tak panicznie boisz się ciąży to może warto takie "zabawy" odłożyć na później, na czas, kiedy będziesz gotowa ponieść ta odpowiedzialność? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja sie tam tym nie przejmuje. Zacznę za 9 miechów ;p A poważnie to dziwi mnie poprostu ta miesiączka taka dziwna od razu po tym zajściu. Może dodam ze jest mlodsza ode mnie moze to ma jakies znaczenie ;p bo stres napewno nie ; D pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Po miesiączce są dni niepłodne, więc ryzyko jest mniejsze. Poza tym, aby doszło do zapłodnienia nasienie musi znaleźć się w środku pochwy. Jeśli więc penis dotykał narządów rodnych tylko z zewnątrz i nie doszło do wytrysku to możesz być spokojna.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem zabawialam się ze swoim chłopakiem, nie było penetracji, a wytrysk nastąpił na ledzwia i część pośladków. Sperma RACZEJ się nie dostała do pochwy. Ciężko stwierdzić ponieważ uzywalismy żelu, bylo mokro i trudno ocenić czy była tam sperma, mało prawdopodobne, ale nie wykluczam że znikome ilości się przedostały niżej. Od razu po wytrysku wzięłam prysznic. Dodam, iż był to 8 dzień cyklu, 3 dni po końcu okresu. Cykle wahaja mi się w granicach 30-33 dni. Czy istnieje ryzyko ciązy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...