Skocz do zawartości
Forum

Jakie prawdopodobieństwo ze to ciaza?


Gość ewelina198610

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina198610

Witam. 2 dni po miesiaczce, ktora zaczela sie 9 grudnia 2014, zaczely mnie koszmarnie bolec piersi, pierwszy raz spotkałam sie z tak szybkim objawem bolu piersi po miesiączce, zazwyczaj pojawial sie mniej więcej 4 dni przed spodziewana @. W międzyczasie miałam dziwne zachcianki zwłaszcza po przebudzeniu. Ostatnia miesiączkę miałam 9 stycznia, trwala okolo 5 dni dzis jest 24 luty a @ dalej nie ma. Tydzień temu zrobiłam beta hcc. Wynik wyniósł 20.2, kilka dni później juz <0.1 ... Okresu dalej nie ma a odczuwam ciągle napięcie macicy, klucie jajników, zauwazylam wczoraj wieczorem ze uwidocznily sie zyly na udach i na piersiach... Macice czuje nieustannie co powoduje ze nocy mam problem z zaśnięciem, dość często wieczorem lapie mnie zgaga, w dzień również ale jest mniej intensywna.. W pozycji siedzącej ciągnie mnie w okolicach pachwin a jajniki na przemian mnie kluja... Często boli mnie głowa, co wczesniej zdarzalo sie dość rzadko, odczuwam wzmożoną senność i apetyt, nie mam żadnych niepokojących plamien i uplawow.. Czy badanie sie moglo pomylić? A może to objaw jakiejś choroby? Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i proszę o komentarz czy któraś z Pań obecnych na tym forum.byla w podobnej sytuacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...