Skocz do zawartości
Forum

kwaśny zapach z ust rocznego dziecka, zatkany nos


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mieszkamy w Holandii z naszym rocznym synkiem, gdzie opieka zdrowotna znacznie różnie się od tej w Polsce. Proszę o jakąś podpowiedź co może dolegać naszemu dziecku - przez 2 tygodnie miał katar, wydzielina wodnista, wszystko chyba w normie (po tyg odwiedzilismy lekarza, ale powiedział, że jak to katar przejdzie). Stosowaliśmy wszelkie domowe sposoby - inhalacje, wodę morską, sól fizjologiczną, maść majerankową, maść rozgrzewającą, herbatę z malinami itp. Od tamtego czasu minęło już 1,5 miesiąca katar jako taki ustąpił, ale synek często ma zatkany nos (mamy nawilżacze powietrza) i pochrapuje zwłaszcza w nocy, zauważyłam, że drapie się w środku ucha (nawet przez sen wkłada paluszka) i ostatnio ma również kwaśny, nieprzyjemny oddech. Czy to może być coś z zatokami? Zapalenie ucha by chyba lekarz zauważył, bo byliśmy oczywiście, ale obejrzał go tylko powierzchownie i powiedział, że jest ok. I dostał też szczepionkę na 11 miesięcy. Aha, poza tym syn zachowuje się normalnie -bawi się, raczkuje, śmieje. Jedynie jest bardzo płaczliwy przy usypianiu, ale to chyba normalny objaw. Nie wiem czy ja sobie coś wkręcam czy faktycznie powinnam się martwić? Będę wdzieczna za jakieś sugestie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...