Skocz do zawartości
Forum

Jak, czym wzbudzac emocje w kobietach?


Gość michma

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili!
Zycie zmusza mnie do zadania tego pytania, ktore kieruje tak naprawde do obu plci. Jak, czym wzbudzac u kobiet emocje? Co u was dziewczyny wywoluje najwieksze emocje, co facet musi miec, jak sie zachowywac. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jak, czym wzbudzac u kobiet emocje?

michma, to zależy, jakie emocje chcesz wzbudzić w kobietach ;) Ile kobiet, tyle odpowiedzi. Jedne cenią inteligencję, drugie - przedsiębiorczość, trzecie - poczucie humoru, a jeszcze inne - zasobny portfel. Nie tyle chodzi o samo "wzbudzenie emocji", ile raczej o umiejętność podtrzymania tego uczucia, by nie zgasło. Chyba, że nie mówimy o długotrwałych relacjach...

Odnośnik do komentarza

szacunek Psze Pana ;) chocby w zwrotach Ty i Ciebie Panowie maja problem z tym by zapamietac iz na drobiazgi sie wszystko sklada a gdy juz jakas Perelke oczarujesz to co sie ma mojego kata patrzenia ;) lojalnosc i szczerosc :D i cierpliwosc oczywiscie :D hehe no ale ze babska to sluchowce wiec fajnie jest miec dobre gadane gra slowek u tych bardziej wybrednych oj jak tu Pani wyzej wspomniala co kobieta to inne kryteria najlepiej badz Soba bo dlugo udawac nie da rady co by zwodzic ,badz Soba jak ktorejs podejdziesz w calym Swym kunszcie to bedziesz zarowno Ty jak i Ona sie dobrze czuc z Soba na wzajem a to najwazniejsze jak sie mysli o czyms powaznym

Odnośnik do komentarza
Gość spinka34

Najważniejsze,żeby mężczyzna nie dawał kobiecie powodów do zazdrości, czyli specjalnie nie rozglądał się za innymi paniami lub komentował "WOW ale miała nogi". Kobiety nienawidzą również uwag na temat niektórych czesci ciała- a to za małych pierści, a to grubej pupie. Bezpośrednia krytyka owych cześci i innych może spowodować silne negatywne emocje u niektórych kobiet. Kobiety lubią mężczyzn pracowitych , odpowiedzialnych, którzy potrafią lub moga udawać , że dadzą sobie radę w kazdej sytuacji. Jeśli rozpętałaby sie wojna facet od razu gotowy byłby sięgać po broń i strzealć, a nie uciakć z płaczem do mamusi. Ponad to lubimy komplementy typu : "wyglądasz dzisiaj bardzo pociągająco" lub "uwielbiam Cie w tej bluzeczce", "Prześlicznie Ci w tej fryzurze". Nie lubimy nachalnego podlizywania się , facet musi zgrywać gentelmena. Swoje obowiązki wykonywać z pasją, zaangażowaniem, mieć hobby. Dla mnie najbardziej bardzo ważne jest, gdy mężczyzna o siebie dba , dobrze wygląda, ładnie pachnie, uprawia jakiś sport, ma poczucie humoru. Zabieraj kobietę często do restauracji i na zakupy. Oczywiście najlepiej za nią płacić, a chociażby wychodzić z taka inicjatywą. Bardzo źle widziane jest , jeśli od razu postawiona jest przed faktem "dzisiaj Ty płacisz"- od razu minus dla faceta.Minusem jest również picie codziennie piwska, zbytnie upijanie się na imprezach-katastrofa. Najlepeij jest poznać człowieka na jakieś dużej rodzinnej imprezie typu wesele-jesli facet nachla się jak szpadel, zwykle na każdej imprezie będzie taki nachlany....Trzeba znać umiar, nie robić z siebie awanturnika po alko, bo to od razu odstrasza kobiety. Dla mnie faceta przekreśla jeśli obraża mnie przy znajomych lub też śmieje się ze mnie przy nich.Tego nie toleruje chyba nikt.

Odnośnik do komentarza
Gość Waclaw.p

Chodzi o silne emocje takie jak na filmie kiedy kobieta płacze albo się śmieje do łez. Jak wzbudzić takie emocje? Jakie sytuacje bądź opowiedziane historie to powodują w spotkaniu z mężczyzną?
To mnie zastanawia, a nie jakieś emocje które czuje się długofalowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...