Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża czy moje urojenia?


Gość ankaskakanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ankaskakanka

Zaczęło się tak: dwa, może trzy tygodnie przed okresem powiększyły mi się piersi, parę dni później zaczęły bardzo boleć i bolą do teraz, brodawki mam dużo wrażliwsze na dotyk niż dotychczas), pobolewanie podbrzusza i kręgosłupa w odcinku dolnym (dalej pobolewa). Stałam się bardziej senna i zmęczona niż zwykle. W przeddzień miesiączki pojawił się gęsty śluz (co było dziwne - występuje nadal). Jest mi zimno (nawet jeżeli nie powinno) i czuję, że mam podwyższoną temperaturę. Okresu planowo nie dostałam, stwierdziłam, że pewnie opóźni się o dzień, może dwa, trzy. Coś mi podpowiadało, że czuję się jak na okres, jednak trochę inaczej i dziwnie. Chodziłam poddenerwowana i tknęło mnie by w czwarty dzień po spodziewanej miesiączce zrobić test ciążowy zakupiony w aptece. Zrobiłam go przy pierwszym porannym moczu, na dwie kreski nie czekałam nawet minutę. Parę godzin później wykonałam drugi, myśląc, że poprzedni mógł być wadliwy. Także dwie kreski. Jestem tydzień po planowanej mies., zauważyłam, że przez ostatnie dwa tygodnie zaczęłam pochłaniać jedzenie w ilościach naprawdę dla mnie zdumiewających. Drażni mnie zapach papierosów (chociaż paliłam). Nie wiem czy od razu lecieć do lekarza czy może jeszcze wcześniej pójść na betę. Trochę się boję, ponieważ niecały rok temu byłam w ciąży biochemicznej. Niepokoi mnie także pobolewanie brzucha, teraz sama już nie wiem czy ze stresu, czy przez to, że coś jest nie tak...

Odnośnik do komentarza

Tak. angela325 ma rację. Najoptymalniejszy czas to 7 tydzień. Ja na przykład byłam u ginekologa w pierwszej ciąży i bez problemu powiedział, że jestem w ciąży a był to 5 tydzień. Włożył tylko palec, nacisnął na brzuch i nie miał wątpliwości:) i miałam takie same objawy jak ty. Przed ciążą paliłam papierosy a nagle zaczęło mnie niemiłosiernie odpychać. Zdarzało się, że wymiotowałam od dymu. No i duuużo spałam (jeszcze nie wiedząc, że maluch we mnie rośnie) to były pierwsze objawy :) także idź do ginka :D i powodzenia życzę! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...