Skocz do zawartości
Forum

Szybka pomoc, czy jest ciaza?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja dziewczyna 15l. ja 17 podejrzewa ciaze od ponad miesiaca w zwiazku z tym robilismy 5 testow wszystkie wyszly ze nie ma ciazy.. jedna kreska po prawidlowej stronie zawsze.
Zaczne od tego ze kochalismy sie analnie z gumka. nie skonczylem w niej. To byl raz a tak zawsze robimy sobie "dobrze" wiec jedyny sposob to z mojego palca gdy ja jej robilem. Tyle ze zawsze mialem suchy i wylizany a teraz to myje nawet. Nie mialem nigdy mokrego palca, jedyna mozliwosc t gdy wycieralem chusteczkami. Moja dziewczyna brala srodki na przeczyszczenie bo ma bulimie. Nic nie je praktycznie. Ciagle jest zestresowana i mowi ze jest w ciazy. Nie przyjeli nas NIGDZIE ani do rodzinnego ani do ginekologa dzis bo bez rodzica. A teraz objawy..
-jej cykl to 28 dni a data ostatniej miesiaczki to 28 grudzien.
-ma wzdety brzuch troszke i do konca nie wiemy czy to nie naturalne, zauwazyla ze rosnie od okolo 3 tygodni.
-ciagle musi sikac, tez od 3 tygodni i sika malo i potem piecze
-bole podbrzusza, wczoraj prawy jajnika 2 dni temu lewa strona a dzis caly. Gdy zjadla przestalo bolec.
-dzis zauwazyla ze ma bialy, gesty, smierdzacy i grudkowaty.
-te wszystkie objawy oprocz sikania i wzdecia sa od paru dni tzn 5.
-ma stan podgoraczkowy lub goraczke
-slabo sie ubiera tzn zimno jej w stopy, chodzi bez szala i czapki oraz rekawiczek, na spacerach marznie.
-czuje niepokuj ale nic z omdlen czy cos takieg, czasem glowa.
-gdy sie naciska na brzuch on burczy

Reszty nie ma lecz jak cos sie przypomni to dopisze.
Strasznie sie o nia martwie i blagam o odpowiedz.
Nie chcemy zeby rodzice sie dowiedzieli o podejrzeniach dlatego czy najlepiej isc do rodzinnego najpierw?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Wiec tak: po pierwsze, ciaza jest tu niemozliwa. Po drugie, Twoja dziewczyna ma najprawdopodobniej grzybice i bez wizyty u ginekologa sie nie obejdzie. Tylko, ze 15-latka bez rodzica nie moze isc do ginekologa, wiec tak czy siak rodzicom powiedziec musicie. Co wiecej, miesiaczka zapewne nie pojawia sie ze stresu i bulimii. Mysle, ze Twoja dziewczyna powinna wybrac sie do psychologa, bo takiego problemu nie mozna lekcewazyc. Porozmawiaj z nia szczerze.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiam ale to nie łatwe. Jak mam wybić jej argument np. że kości u anorektyczek jej sie podobają, lubi głód itp. Jestem w szkole i na kierunku dietetyka i gwarantuje rozmawiałem sporo o tym i nic jej nie przestraszy. Może umierać nawet :( Rozmawiałem z mamą i powiedziała że ma owulację, bolą sutki 3 dni przed miała gorączkę, podbrzusze boli. Sprawdzałem wszystko i się zgadza że ma ją a pęcherz i zaparcia od czegoś innego. Czy zapelenie pęcherza może trwać 3 tygodnie? :O

PS* teraz powiedziała że śluz jest płynny i biało przeźroczysty więc to chyba płodny śluz więc ok. Nigdy nie miała takiej owulacji czy to możliwe że po 3-4 latach miesiączkowania dopiero taki silny dostała?

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Probuj rozmawiac do skutku, bo widzisz, ze to wszystko zle wplywa na jej organizm. Co do owulacji to rowniez mozliwe, chociaz skoro stwierdziles wczesniej, ze sluz brzydko pachnial, to bardziej podchodzi to pod infekcje. Dobrze by bylo wybrac sie do ginekologa i rozwiac wszelkie watpliwosci. Kazda kobieta jest inna i trudno powiedziec czy te objawy to owulacja czy cos innego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...