Skocz do zawartości
Forum

Petting i wytrysk w majtkach a zapłodnienie


Gość Ethan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajoma17

Witam! 18 listopada uprawiałam z moim chłopakiem petting, on jednak nie doszedl do wytrysku, ale boje się że na palcu mógł przeniesc plemniki, które znajdują się w preejakulacie. Dodam że pod koniec pettingu dostałam okres, który trwał normalnie. Następny okres dostałam 24 grudnia, który równie był normalny. 22 grudnia i 17 stycznia zrobiłam test po południu, który wyszedł negatywnie, natomiast 18 stycznia zrobilam test, ale rano, który również wyszedł negatywnie. Dodam, ze mam nieregularne cykle. Teraz okres powinnam dostac mniej więcej w sobotę. Czy moge sie jeszcze obawiac, że mogę byc w ciąży.? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie. Widziałam co prawda całą masę podobnych pytań na tej stronie, ale nie mogę się powstrzymać. Otóż.. ostatnio kochaliśmy się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Do wytrysku nie doszło, to był taki "poczatek" stosunku. Kilka razy chłopak wszedł "we mnie" tak dość solidnie .I wtedy właśnie pękła prezerwatywa . Wyjął członka bo czuł to pęknięcie. Pękła ona dość konkretnie. Duża dziura . Ale mam pewnośc , że do wytrysku nie doszło . I w związku z tym jestem pełna obaw. Jestem 8 dni przed okresem. Nie wiem czy to były dni płodne . Jakie jest prawdopodobieństwo? Czytałam o preejakulacie i wiem że zdania sa podzielone. Dodam jeszcze, że jestem 4 miesiące po poronieniu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Podczas uprawiania pettingu z dziewczyną oboje byliśmy w bieliźnie, tzn. ja w bokserkach ona miała rajstopki i majtki. Podczas gdy pieściła mnie ręką po penisie czułem, że dochodzę i chciałem ja zastopować jednak trochę za późno. Jedyne co zdążyłem zrobić to podnieść jej biodra, żeby nie leżała bezpośrednio na mnie podczas wytrysku. Jednak potem się położyła i miała mokre rajstopki. Czy plemniki mogły się przedostać do jej dróg rodnych i mogło dojść do zapłodnienia? Teoretycznie powinna mieć dni niepłodne.

Odnośnik do komentarza

Do stosunku doszło 1. stycznia, dziś jest 25, chłopak najpierw doszedł po raz pierwszy bez prezerwatywy, ale daleko ode mnie, następnie założył prezerwatywę i się kochaliśmy, nie doszedł w środku, a prezerwatywa była cała. Miałam ostatnio dużo stresu. Przedostatnią miesiączkę miałam 19-22 grudnia. Ostatnią 15-18,19. Test robiłam przed i po okresie. W sumie 3 testy, wszystkie były negatywne. Miesiączka najobfitsze stadium miała drugiego dnia, właściwie nocy. Ale generalnie nie była duża, raczej krew ''wylewała się'', podczas siadania na sedes. Muszę dodać, ze mało jadłam, właściwie prawie nic. To chyba mogło mieć wpływ na przebieg miesiączki. Mniej więcej od 17 stycznia mam bóle brzucha, pobolewają jajniki, ostatnio żołądek i pod lewymi żebrami odczuwam kłucie. Od 2 tygodni mierzę temp. ciągle jest powyżej 37stopni, schudłam 4kg. Bardzo się stresuję, za wczesnie na ciążę i teraz już wiem, że za wsześnie również na współżycie. Jakie jest prawdopodobieństwo? Czy powinnam zrobić jeszcze jeden test? Pójście do lekarza jest póki co niemożliwe. Proszę o szybką odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

8 tygodni temu uprawiałam petting z chłopakiem doszło do wytrysku ale nie jesteśmy pewni czy ejakulat mógł dostać się do dróg rodnych, na wszelki wypadek zażyłam tabletkę 72h, ponieważ spanikowaliśmy. Po tygodniu od zażycia tabletki doszło do krwawienia(w terminie spodziewanej miesiączki, w związku z czym nie wiadomo czy był to okres, czy też krwawienie spowodowane tabletką), kolejnej miesiączki już nie ma po 1,5 tygodnia od spodziewanego terminu(7 tygodni od całej sytuacji) zrobiłam test wynik negatywny. Od niedawna na bieliźnie zauważyłam biało mleczny śluz raz gęsty raz rzadki. Dodam jeszcze że mam bardzo dużo stresów związanych ze studiami. Czy to może być powodem opóźnionej miesiączki ponieważ do tej pory miałam bardzo regularne cykle? Jutro mam w planach przeprowadzenie kolejnego testu ponieważ wizytę u ginekologa mam za miesiąc. Czy testy ciążowe są wiarygodne?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że nie jesteś w ciąży, więc odetchnij i następnym razem użyjcie zabezpieczenia, by uniknąć tych wszystkich stresów. Skoro masz miesiączki a testy są negatywne to jest wszystko w porządku. Poza tym bezpośrednio przed miesiączką są dni niepłodne, a skoro do zdarzenia zaszło chwilkę przed okresem to masz dodatkowy argument.

Odnośnik do komentarza
Gość martusek93

hej, mam 17lat, od 2 tygodni spoznia mi sie okres, od roku wspolzyje z chlopakiem, czasami uzywamy prezerwatyw a czasami przerywany stosunek, ostatnio mamy przerywany stosunek. On mowi ze raczej nic sie nie dostalo i nie wyciagal tez na ostatnia chwile tylko kilka chwil przed wytryskiem. dodam ze jeszcze nigdy nie bylam u gunekologa, mieszkam za granica i tutaj napewno nie pojde do ginekologa, a w Polsce tez nie chce isc do ginekologa bo boje sie ze jesli powiem ginekologowi ze wspolzyje a nie mam ukonczonych 18lat to ginekolog poinformuje o tym moich rodzicow a wtedy to zle by sie skonczylo. Czesto mi sie spoznia okres, ostatnio spoznil mi sie tydzien, kiedys tez 2 tygodnie, nie wiem co mam zrobic, czekac jeszcze czy co? na test ciazowy jest jeszcze za wczesnie chyba dodam tez ze z pochwy wydziela mi sie taki dziwny sluz, taki troche gesty i bialy z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Ginekolog jest Twoim lekarzem i obowiązuje go tajemnica lekarska. Jeśli współżyjesz i masz już 17 lat to powinnaś udać się do ginekologa dla własnego dobra, by sprawdzić czy wszystko gra. W Polsce seks jest karany, jeśli jedno z partnerów jest starsze a drugie nie ma jeszcze 16 lat. Jeśli masz aż tak nieregularne miesiączki to trudno wyliczać dni płodne i niepłodne a ta nieregularność wynika z Twojego młodego wieku, z czasem powinno się to unormować. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i za każdym razem stwarza dosyć poważne ryzyko ciąży, ze względu na to, że plemniki nie znajdują się tylko w spermie pochodzącej z wytrysku, ale również w preejakulacie, który może si ę pojawić na samym początku stosunku a chłopak może go nawet nie zauważyć. Test ciążowy jest wiarygodny od 10 dnia od zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam! Współżyłam z chłopakiem 8 stycznia bez zabezpieczenia, ale chłopak nie doszedł we mnie. 3 miesiace temu przestałam brac tabletki antykoncepcyjne. Okres powinnam dostać 24 stycznia i jeszcze go nie dostałam(zawsze mam regularnie ). POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie 0. Stres przyspiesza metabolizm, stąd intensywniejsze spalanie i wyższa temperatura, dlatego też schudłaś. Wrzuć na luz. Jeśli chcesz, możesz zrobić jeszcze jeden test, teraz na 100% pokaże prawidłowy wynik.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Jeśli uprawia się seks bez jakiegokolwiek zabezpieczenia (przy czym stosunek przerywany to ŻADNA metoda antykoncepcji) trzeba zawsze liczyć się z ryzykiem zajścia w ciążę. Przy stosunku przerywanym w członka i tak wydostaje się tzw. preejakulat, który może zawierać plemniki. Zrób test albo rozwiąż quiz na tej stronie, który znajduje się w dziale "popularne tematy" pod hasłem: "Czy to ciąża - sprawdź". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Na pewno słyszałaś o tabletce 72 h po. Jeśli jednak minęło więcej czasu nie możesz zapobiec ciąży w żaden legalny sposób. Oblicz sobie czy w tym dniu miałaś dzień płodny i może to Cię trochę uspokoi, jeśli wyjdzie, że nie. Z drugiej strony, pamiętaj, że plemniki w preejakulacie często są upośledzone i nie prowadzą do zapłodnienia. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Witam. uprawiałem petting z dziewczyna ja miałem majtki i założone jeansy z rozpiętym rozporkiem a ona była w samych majtkach i tak leżałem, a ona siedziała na moim interesie i sie caly czas ocierała no i doszło to wytrysku ( a ona cały czas siedziała na mnie jak jej powiedziałem zaczęła strasznie panikować ze może zajść w ciąże dodam ze jest dziewicą ja myślę ze plemniki przez majtki jeansy i następne majtki dziewczyny nie mają szans dotrzeć do dróg rodnych partnerki poza tym czytałem, że plemniki bardzo szybko umierają w suchej atmosferze doradźcie nam bo ona ciągle panikuje stresuje się nie wiem kiedy ma mieć okres ale zapewne przez stres i panikę się jej spóźni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...