Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, ból brzucha, krzyża i piersi, biegunka a ciąża


Gość jedentakianonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jedentakianonim

Witam.

Mam nieregularne cykle. Ostatnią miesiączkę miałam około 21.11. Przez miesiąc nie uprawiałam seksu ze swoim chłopakiem. Zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą. Nigdy ona nie pękła, a ponadto mój facet i tak rzadko w niej kończy, ponieważ trwa to tak długo, że jestem kompletnie zmęczona.

W tym miesiącu okres powinnam dostać około 21, 22.12. Do tej pory jednak go nie widać.

Brzuch pobolewa, czasami bardzo mocno. Strasznie boli mnie w krzyżu, piersi również bolą, jak to na okres. Dziś do tego doszła biegunka, jestem strasznie osłabiona.

Mimo braku seksu, boimy się, że to ciąża. Bardzo, ale to bardzo uważamy z prezerwatywami i przy najmniejszym nawet błędzie (choćby przy zakładaniu), odrzucamy jedną i bierzemy następną.

W tym miesiącu miałam infekcję. Nawraca ona, dlatego zrezygnowałam z tamponów. Mimo tej infekcji, miałam jednak poprzedni okres, a teraz spóźnia się i zaczęliśmy się denerwować.

Czy ktoś może jakoś pomóc? Boję się, że z tych nerwów w ogóle nie dostanę okresu. W tym czasie świąt nie dostanę się do żadnego ginekologa, a z powodu zamieszkania na dość trudno dostępnej wsi, nie mam możliwości pojechania po test. Muszę czekać do stycznia, aż będzie jakakolwiek możliwość.

Jeszcze raz proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...